purpose - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Could not find the 'arc' command
el: Αδυναμία εύρεσης της εντολής 'arc'

en: Could not create the new "differential diff"
el: Αδυναμία δημιουργίας του νέου "differential diff"

en: Patch upload to Phabricator failed
el: Αποτυχία αποστολής διόρθωσης στο Phabricator

en: Could not get list of differential revisions in %1
el: Αδυναμία ανάκτησης λίστας με τις διαφοροποιημένες εκδόσεις στο %1

en: Phabricator refuses empty patchfiles
el: Το Phabricator αρνείται τα κενά αρχεία διόρθωσης

en: unknown
el: άγνωστο

en: Please choose between creating a new revision or updating an existing one
el: Επιλέξτε μεταξύ της δημιουργίας μιας νέας έκδοσης και της ενημέρωσης μιας υπάρχουσας

en: Update differential revision %1
el: Ενημέρωση διαφοροποιημένης έκδοσης %1

en: Update differential revision
el: Ενημέρωση διαφοροποιημένης έκδοσης

en: Create new "differential diff"
el: Δημιουργία νέου "differential diff"

en: Create or update?
el: Δημιουργία ή ενημέρωση;

en: New Diff
el: Νέο diff

en: tick this to create a new "differential diff" which can
    be converted online to a new differential revision
el: επιλέξτε το για να δημιουργηθεί ένα νέο "differential diff"
    το οποίο μπορεί να μετατραπεί επιγραμμικά σε μια νέα διαφοροποιημένη έκδοση

en: Update Diff
el: Ενημέρωση diff

en: tick this to update an existing revision,
    select one from the list below.
el: επιλέξτε το για ενημέρωση υπάρχουσας έκδοσης,
    επιλέξτε μία από την παρακάτω λίστα.

en: Open Diff in browser
el: Άνοιγμα Diff στον περιηγητή

en: Summary of the update to %1:
el: Σύνοψη της ενημέρωσης στο %1:

en: Summary of the update
el: Σύνοψη της ενημέρωσης

en: patch updated through %1 and the Purpose/Phabricator plugin
el: Η διόρθωση ενημερώθηκε μέσω του %1 και του προσθέτου Purpose/Phabricator
