purpose6_youtube - en to de translation catalogue (6 entries)

en: No YouTube account configured in your accounts.
de: In Ihrem Benutzerkonto ist kein YouTube-Zugang eingerichtet.

en: Account:
de: Zugang:

en: Title:
de: Titel:

en: Enter a title for the video...
de: Geben Sie einen Titel für das Video ein ...

en: Tags:
de: Stichwörter:

en: Description:
de: Beschreibung:
