purpose - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Could not find the 'arc' command
ca: No s'ha pogut trobar l'ordre «arc»

en: Could not create the new "differential diff"
ca: No s'ha pogut crear la «differential diff» nova

en: Patch upload to Phabricator failed
ca: Ha fallat el pedaç pujat al Phabricator

en: Could not get list of differential revisions in %1
ca: No s'ha pogut obtenir la llista de revisions diferencials en %1

en: Phabricator refuses empty patchfiles
ca: El Phabricator rebutja els fitxers de pedaç buits

en: unknown
ca: desconegut

en: Please choose between creating a new revision or updating an existing one
ca: Si us plau, escolliu entre crear una revisió nova o actualitzar-ne una d'existent

en: Update differential revision %1
ca: Actualitza la revisió diferencial %1

en: Update differential revision
ca: Actualitza la revisió diferencial

en: Create new "differential diff"
ca: Crea una «differential diff» nova

en: Create or update?
ca: Crea o actualitza?

en: New Diff
ca: «Diff» nova

en: tick this to create a new "differential diff" which can
    be converted online to a new differential revision
ca: marqueu això per a crear una «differential diff» nova que pugui
    convertir-se en línia a una revisió diferencial nova

en: Update Diff
ca: Actualitza una «diff»

en: tick this to update an existing revision,
    select one from the list below.
ca: marqueu això per a actualitzar una revisió existent,
    seleccioneu-ne una des de la llista de sota.

en: Open Diff in browser
ca: Obre la «diff» en el navegador

en: Summary of the update to %1:
ca: Resum de l'actualització a %1:

en: Summary of the update
ca: Resum de l'actualització

en: patch updated through %1 and the Purpose/Phabricator plugin
ca: pedaç actualitzat a través de %1 i el connector Purpose/Phabricator
