purpose - en to az translation catalogue (17 entries)

en: JSON error: %1
az: JSON xətası: %1

en: Request Error: %1
az: Serverdən xəta bildirişi: %1

en: Could not create the new request:
    %1
az: Yeni sorğu yaraıla bilmədi:
    %1

en: Could not upload the patch
az: Yamaq yüklənə bilmədi

en: Could not get reviews list
az: Rəylər siyahısı alına bilmədi

en: Could not set metadata
az: Meta məlumatlarını qurmaq mümkün olmadı

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Username:
az: İstifadəçi adı:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Password:
az: Şifrə

en: Repository:
az: Repozitoriya:

en: Update Review:
az: Rəylərin yenilənməsi:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Destination
az: Təyinat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Base Dir:
az: Baza kataloqu:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, basedir)
en: Where this project was checked out from
az: layihənin mənbəyi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Authentication
az: Serverə giriş

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, username)
en: User name in the specified service
az: Göstərilən xidmətdə istifadəçi adı

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, repositoriesBox)
en: Repository
az: Repozitoriya

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, reviewsBox)
en: Update review
az: Rəylərin yenilənməsi
