purpose - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Could not find the 'arc' command
az: 'arc' əmri tapılmadı

en: Could not create the new "differential diff"
az: "differential diff" yeni faylını yaratmaq olmadı

en: Patch upload to Phabricator failed
az: Patçı Phabricator-a göndərmək mümkün olmadı

en: Could not get list of differential revisions in %1
az: %1-də diferensial düzəlişlərin siyahısı alınmadı

en: Phabricator refuses empty patchfiles
az: Boş faylları Phabricator-a göndərmək olmaz

en: unknown
az: naməlum

en: Please choose between creating a new revision or updating an existing one
az: Lütfən yeni yaradılan reviziya ilə mövcud olan yenilənmələr arasında seçim edin

en: Update differential revision %1
az: %1 fərqlənən reviziyanı yeniləyin

en: Update differential revision
az: Fərqlənən reviziyanı yeniləyin

en: Create new "differential diff"
az: "differential diff" yaratmaq

en: Create or update?
az: Yaratmaq yoxsa Yeniləmək?

en: New Diff
az: Yeni Diff

en: tick this to create a new "differential diff" which can
    be converted online to a new differential revision
az: saytda yeni diferensial reviziyaya çevrilə bilən
    "differential diff" faylını yaratmaq üçün bu bəndi seçin

en: Update Diff
az: Diff Yenilə

en: tick this to update an existing revision,
    select one from the list below.
az: Mövcud reviziyanı yeniləmək üçün bu bəndi seçin. Yenilənən
    reviziyanı aşağıdakı siyahıdan seçmək lazımdır.

en: Open Diff in browser
az: Diff brauzerdə aç

en: Summary of the update to %1:
az: %1 üçün yenilənmənin xülasəsi:

en: Summary of the update
az: Yenilənmənin xülasəsi

en: patch updated through %1 and the Purpose/Phabricator plugin
az: patç qoşula bilən Purpose/Phabricator modulu istifadə olunaraq %1 -dən yeniləndi
