klipper - en to wa translation catalogue (28 entries)

en: Add Action...
wa: Radjouter faitindje...

en: Edit Action...
wa: Candjî faitindje...

en: Delete Action
wa: Disfacer faitindje

[ctx: General Config]
en: General
wa: Djenerå

en: General Configuration
wa: Apontiaedje djenerå

en: Actions Configuration
wa: Apontiaedje des faitindjes

[ctx: Shortcuts Config]
en: Shortcuts
wa: Rascourtis

en: Shortcuts Configuration
wa: Apontiaedje des rascourtis

en: Clipboard is empty
wa: Li presse-papî est vude

en: Ignore
wa: Passer houte

en: Replace Clipboard
wa: Ricandjî d' presse-papî

en: Add to Clipboard
wa: Radjouter å presse-papî

en: Command
wa: Comande

en: Description
wa: Discrijhaedje

en: Action Properties
wa: Prôpietés do faitindje

en: Description:
wa: Discrijhaedje :

en: Mobile Barcode
wa: Axhlåve côde bår

en: Clipboard history
wa: Istwere do presse-papî

en: up
wa: pus hôt

en: current
wa: do moumint

en: down
wa: pus bas

note: i18n: ectx: label, entry (Version), group (General)
en: Klipper version
wa: Modêye di Klipper

note: i18n: ectx: label, entry (SelectionTextOnly), group (General)
en: Text selection only
wa: Seulmint l' tchoes do tecse

note: i18n: ectx: label, entry (UseGUIRegExpEditor), group (General)
en: Use graphical regexp editor
wa: Eployî èn aspougneu grafike di regexp

note: i18n: ectx: label, entry (NoActionsForWM_CLASS), group (General)
en: No actions for WM_CLASS
wa: Nou faitindje po WM_CLASS

note: i18n: ectx: label, entry (ActionList), group (General)
en: Dummy entry for indicating changes in an action's tree widget
wa: Fåsse intrêye po mostrer les candjmints dins ene ahesse di coxhlaedje då faitindje

en: Disable This Popup
wa: Dismete cist aspitant purnea chal

en: &Cancel
wa: &Rinoncî
