kcmstyle - en to uz@cyrillic translation catalogue (6 entries)

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
uz@cyrillic: Ушбу услуб учун мослаш ойнасини юклашда хато рўй берди.

en: Configure %1
uz@cyrillic: %1 мосламаси

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
uz@cyrillic: Таб 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
uz@cyrillic: Белгилаш катаги

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
uz@cyrillic: Танлаш тугмаси

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
uz@cyrillic: Таб 2
