plasma-workspace - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
tr: Oturum Yönetimi

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
tr: Oturumu Kapat Ekranını Göster

en: Log Out
tr: Oturumu Kapat

en: Shut Down
tr: Kapat

en: Reboot
tr: Yeniden Başlat

en: Log Out Without Confirmation
tr: Onay Olmadan Oturumu Kapat

en: Shut Down Without Confirmation
tr: Onay Olmadan Kapat

en: Reboot Without Confirmation
tr: Onay Olmadan Yeniden Başlat
