plasma-workspace - en to tr translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
tr: Ekran Algılandı

en: A display has been plugged in.
tr: Bir ekran takıldı.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
tr: Ekran Kaldırıldı

en: A display has been unplugged.
tr: Bir ekran çıkarıldı.

en: %1 has been plugged in.
tr: %1 takıldı.

en: A USB device has been plugged in.
tr: Bir USB aygıtı takıldı.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
tr: USB Aygıtı Algılandı

en: %1 has been unplugged.
tr: %1 çıkarıldı.

en: A USB device has been unplugged.
tr: Bir USB aygıtı çıkarıldı.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
tr: USB Aygıtı Kaldırıldı
