plasma-workspace - en to tg translation catalogue (7 entries)

[ctx: Copying n of m files to locaton]
en: %2 of %1 file to %3 | %2 of %1 files to %3
tg[0]: %2 аз %1 файл ба %3
tg[1]: %2 аз %1 файл ба %3

[ctx: Copying n files to location]
en: %1 file to %2 | %1 files to %2
tg[0]: %1 файл ба %2
tg[1]: %1 файл ба %2

[ctx: Copying n of m files]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
tg[0]: %2 аз %1 файл
tg[1]: %2 аз %1 файл

[ctx: Copying n files]
en: %1 file | %1 files
tg[0]: %1 файл
tg[1]: %1 файл

[ctx: Copying file to location]
en: %1 to %2
tg: %1 ба %2

[ctx: Copying unknown amount of files to location]
en: to %1
tg: ба %1

en: Application closed unexpectedly.
tg: Барнома ногаҳон қатъ шудааст.
