kcmstyle - en to tg translation catalogue (15 entries)

en: Configure %1
tg: Танзимоти %1

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
tg: Варақаи 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: Push Button
tg: Тугмаи зеркунӣ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox)
en: Combo box
tg: Ҷаъбаи мураккаб

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
tg: Қуттичаи интихоб

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
tg: Тугмаи интихоб

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
tg: Варақаи 2

en: Show icons:
tg: Нишон додани нишонаҳо:

en: On buttons
tg: Дар тугмаҳо

en: In menus
tg: Дар феҳристҳо

en: Main toolbar label:
tg: Барчаспи навори абзорҳои асосӣ:

en: None
tg: Ҳеҷ чиз

en: Text only
tg: Танҳо матн

en: Beside icons
tg: Дар назди нишонаҳо

en: Secondary toolbar label:
tg: Барчаспи навори абзорҳои иловагӣ:
