kcmfonts - en to tg translation catalogue (10 entries)

[ctx: no subpixel rendering]
en: None
tg: Ҳеҷ чиз

[ctx: medium hinting]
en: Medium
tg: Миёна

[ctx: no hinting]
en: None
tg: Ҳеҷ чиз

en: General:
tg: Умумӣ

en: Small:
tg: Хурд:

en: Toolbar:
tg: Навори абзорҳо:

en: Menu:
tg: Феҳрист:

en: Window title:
tg: Сарлавҳаи равзана:

en: Enable
tg: Фаъол кардан

en: Select Font
tg: Ҳуруфро интихоб намоед
