plasma-workspace - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
sv: Sessionshantering

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
sv: Visa utloggningsskärm

en: Log Out
sv: Logga ut

en: Shut Down
sv: Stäng av

en: Reboot
sv: Starta om

en: Log Out Without Confirmation
sv: Logga ut utan bekräftelse

en: Shut Down Without Confirmation
sv: Stäng av utan bekräftelse

en: Reboot Without Confirmation
sv: Starta om utan bekräftelse
