plasma-workspace - en to sv translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
sv: Bildskärm detekterad

en: A display has been plugged in.
sv: En bildskärm har kopplats in.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
sv: Bildskärm borttagen

en: A display has been unplugged.
sv: En bildskärm har kopplats ur.

en: %1 has been plugged in.
sv: %1 har kopplats in.

en: A USB device has been plugged in.
sv: En USB-enhet har kopplats in.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
sv: USB-enhet detekterad

en: %1 has been unplugged.
sv: %1 har kopplats ur.

en: A USB device has been unplugged.
sv: En USB-enhet har kopplats ur.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
sv: USB-enhet borttagen
