kcmstyle - en to sr@latin translation catalogue (6 entries)

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
sr@latin: Greška pri učitavanju dijaloga za podešavanje ovog stila.

en: Configure %1
sr@latin: Podesi %1|/|Podesi $[aku %1]

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
sr@latin: Jezičak 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
sr@latin: Kućica

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
sr@latin: Radio dugme

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
sr@latin: Jezičak 2
