kcmfonts - en to sr@ijekavianlatin translation catalogue (7 entries)

[ctx: no subpixel rendering]
en: None
sr@ijekavianlatin: nikakvo

en: Vertical RGB
sr@ijekavianlatin: uspravno RGB

en: Vertical BGR
sr@ijekavianlatin: uspravno BGR

[ctx: medium hinting]
en: Medium
sr@ijekavianlatin: srednje

[ctx: no hinting]
en: None
sr@ijekavianlatin: nikakvo

[ctx: slight hinting]
en: Slight
sr@ijekavianlatin: ovlaš

[ctx: full hinting]
en: Full
sr@ijekavianlatin: puno
