plasma-workspace - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
sl: Upravljanje sej

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
sl: Prikaži zaslon za odjavo

en: Log Out
sl: Odjavi se

en: Shut Down
sl: Zaustavi

en: Reboot
sl: Ponovno zaženi

en: Log Out Without Confirmation
sl: Odjavi se brez potrdila

en: Shut Down Without Confirmation
sl: Zaustavi brez potrdila

en: Reboot Without Confirmation
sl: Ponovno zaženi brez potrdila
