plasma-workspace - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: &Execute
sl: Izvedi

en: Templates
sl: Predloge

en: Editor
sl: Urejevalnik

en: Load
sl: Naloži

en: Use
sl: Uporabi

en: Unable to load script file <b>%1</b>
sl: Ni mogoče naložiti datoteke <b>%1</b>

en: Open Script File
sl: Odpri skriptno datoteko

en: Save Script File
sl: Shrani skriptno datoteko

en: Executing script at %1
sl: Izvedi skript pri %1

en: Runtime: %1ms
sl: Čas izvajanja: %1 ms
