plasma-workspace - en to sl translation catalogue (12 entries)

[ctx: @info %1 notification body %2 application name]
en: %1 from %2
sl: %1 iz %2

[ctx: Copying n of m files to locaton]
en: %2 of %1 file to %3 | %2 of %1 files to %3
sl[0]: %2 od %1 datotek v %3
sl[1]: %2 od %1 datoteke v %3
sl[2]: %2 od %1 datotek v %3
sl[3]: %2 od %1 datotek v %3

[ctx: Copying n files to location]
en: %1 file to %2 | %1 files to %2
sl[0]: %1 datotek v %2
sl[1]: %1 datoteka v %2
sl[2]: %1 datoteki v %2
sl[3]: %1 datoteke v %2

[ctx: Copying n of m files]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
sl[0]: %2 od %1 datotek
sl[1]: %2 od %1 datoteke
sl[2]: %2 od %1 datotek
sl[3]: %2 od %1 datotek

[ctx: Copying n files]
en: %1 file | %1 files
sl[0]: %1 datotek
sl[1]: %1 datoteka
sl[2]: %1 datoteki
sl[3]: %1 datoteke

[ctx: Copying n of m items]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
sl[0]: %2 od %1 postavk
sl[1]: %2 od %1 postavke
sl[2]: %2 od %1 postavk
sl[3]: %2 od %1 postavk

[ctx: Copying n items]
en: %1 item | %1 items
sl[0]: %1 postavk
sl[1]: %1 postavka
sl[2]: %1 postavki
sl[3]: %1 postavke

[ctx: Copying file to location]
en: %1 to %2
sl: %1 v %2

[ctx: Copying n items to location]
en: %1 file to %2 | %1 items to %2
sl[0]: %1 datotek v %2
sl[1]: %1 datoteka v %2
sl[2]: %1 datoteki v %2
sl[3]: %1 datoteke v %2

[ctx: Copying unknown amount of files to location]
en: to %1
sl: v %1

[ctx: @info %1 notification body %2 job name]
en: %1 from %2
sl: %1 iz %2

en: Application closed unexpectedly.
sl: Program se je nepričakovano zaprl.
