plasma-workspace - en to sl translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
sl: Zaznan zaslon

en: A display has been plugged in.
sl: Zaslon je bil priključen.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
sl: Zaslon odstranjen

en: A display has been unplugged.
sl: Zaslon je bil odklopljen.

en: %1 has been plugged in.
sl: %1 je bil(a) priključen(a).

en: A USB device has been plugged in.
sl: Naprava USB je bila priključena.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
sl: Zaznana naprava USB

en: %1 has been unplugged.
sl: %1 je bil(a) odklopljen(a).

en: A USB device has been unplugged.
sl: Naprava USB je bila odklopljena.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
sl: Naprava USB odstranjena
