kcmstyle - en to sl translation catalogue (35 entries)

en: %1 is not a valid GTK Theme archive.
sl: %1 ni veljavna tema arhiva GTK.

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
sl: Prišlo je do napake med nalaganjem nastavitvenega okna za ta slog.

en: Failed to apply selected style '%1'.
sl: Ni bilo mogoče uveljaviti izbranega sloga '%1'.

en: Configure %1
sl: Nastavi %1

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
sl: Zavihek 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: Push Button
sl: Gumb za potisk

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox)
en: Combo box
sl: Kombinirano polje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
sl: Označno polje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
sl: Izbirni gumb

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
sl: Zavihek 2

note: i18n: ectx: label, entry (widgetStyle), group (KDE)
en: Application style
sl: Slog aplikacije

note: i18n: ectx: label, entry (iconsOnButtons), group (KDE)
en: Show icons on buttons
sl: Pokaži ikone v gumbih

note: i18n: ectx: label, entry (iconsInMenus), group (KDE)
en: Show icons in menus
sl: Pokaži ikone v menijih

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyle), group (Toolbar style)
en: Main toolbar label
sl: Oznaka glavne orodne letvice

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyleOtherToolbars), group (Toolbar style)
en: Secondary toolbar label
sl: Oznaka drugotne orodne letvice

[ctx: @title:window]
en: Configure Icons and Toolbars
sl: Konfiguriraj ikone in orodne vrstice

en: Show icons:
sl: Pokaži ikone:

en: On buttons
sl: Na gumbih

en: In menus
sl: V menijih

en: Main toolbar label:
sl: Značka glavne orodne vrstice:

en: None
sl: Brez

en: Text only
sl: Samo besedilo

en: Beside icons
sl: Poleg ikon

en: Below icon
sl: Pod ikonami

en: Secondary toolbar label:
sl: Značka drugotne orodne vrstice:

en: GNOME/GTK Application Style
sl: Slog programov GNOME/GTK

en: GTK theme:
sl: Tema GTK:

en: Preview…
sl: Predogled…

en: Install from File…
sl: Namesti iz datoteke…

en: Get New GNOME/GTK Application Styles…
sl: Dobi nove sloge aplikacij GNOME/GTK…

en: Select GTK Theme Archive
sl: Izberi arhiv tem GTK

en: GTK Theme Archive (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)
sl: Arhiv tem GTK (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)

en: Configure Icons and Toolbars…
sl: Konfiguriraj ikone in orodne vrstice…

en: Configure GNOME/GTK Application Style…
sl: Nastavi slog GNOME/GTK…

en: Configure Style…
sl: Nastavi slog…
