plasma-workspace - en to sl translation catalogue (81 entries)

[ctx: Binary dialect Metric, with origin in parentheses]
en: Metric system (SI)
sl: Metrični sistem (SI)

en: Binary -  Kibibytes (KiB), Mebibytes (MiB), Gibibytes (GiB)
sl: Binarno -  Kibibytov (KiB), Mebibytov (MiB), Gibibytov (GiB)

en: Binary - Kilobytes (kB), Megabytes (MB), Gigabytes (GB)
sl: Binarno - Kilobytov (kB), Megabytov (MB), Gigabytov(GB)

en: Decimal - Kilobytes (kB), Megabytes (MB), Gigabytes (GB)
sl: Decimalno - Kilobytov (kB), Megabytov (MB), Gigabytov (GB)

[ctx: Measurement combobox]
en: Metric
sl: Metrično

[ctx: PaperSize combobox]
en: Letter
sl: Pismo

[ctx: Care of person or organization]
en: c/o
sl: za

[ctx: Firm name]
en: Acme Corporation
sl: Ime tvrdke

[ctx: Department name]
en: Development Department
sl: Razvojni oddelek

[ctx: Building name]
en: Dev-Building
sl: Ime stavbe

[ctx: Street or block name]
en: Main Street
sl: Glavna ulica

[ctx: House number]
en: House 1
sl: Hiša 1

[ctx: Room number]
en: Room 2
sl: Soba 2

[ctx: Floor number]
en: Floor 3
sl: Tretje nadstropje

[ctx: Local township within town or city]
en: Downtown
sl: Zgornja Šiška

[ctx: Town or city]
en: City
sl: Mesto

[ctx: State, province or prefecture]
en: State
sl: Pokrajina

[ctx: Family names]
en: FamilyName
sl: Družinsko ime

[ctx: Family names in uppercase]
en: FAMILYNAME
sl: DRUŽINA Z VELIKO

[ctx: First given name]
en: FirstName
sl: Osebno ime

[ctx: First given initial]
en: F
sl: Inicialka

[ctx: First given name with latin letters]
en: FirstName
sl: Osebno ime v latinici

[ctx: Other shorter name]
en: OtherName
sl: Drugo ime

[ctx: Additional given names]
en: AdditionalName
sl: Dodatna imena

[ctx: Profession]
en: Profession
sl: Poklic

[ctx: Salutation]
en: Doctor
sl: Doktor

[ctx: This is returned when an example test could not be made from locale information]
en: Could not find an example for this locale
sl: Ni bilo mogoče najti primera za to

[ctx: @info this will be shown as an error message]
en: Could not find the system's available locales using the <command>localectl</command> tool. Please file a bug report about this at <link>https://bugs.kde.org</link>
sl: Ni bilo mogoče najti razpoložljivih lokalizacij sistema z ukazom orodja <command>localectl</command>. Prosimo, da o tem vložite poročilo na <link>https://bugs.kde.org</link>

[ctx: %1 is português in system locale name, Brazil is to distinguish European português and Brazilian português]
en: %1 (Brazil)
sl: %1 (Brazilsko)

[ctx: @info:warning]
en: Can't locate executable `check-language-support`
sl: Ni mogoče najti izvedljivega programa `check-language-support`

[ctx: the arg is the output of failed check-language-support call]
en: check-language-support failed, output: %1
sl: check-language-support ni uspel, izhod: %1

[ctx: %1 is a list of package names]
en: Not all missing packages managed to resolve! %1
sl: Nekateri manjkajoči paketi se ne uspejo razrešiti! %1

[ctx: %1 is a list of package names]
en: Failed to install package %1
sl: Ni bilo mogoče namestiti paketa %1

en: Another process is already running, please retry later
sl: Drug proces že teče, poskusite kasneje

en: Unauthorized to edit locale configuration file
sl: Nimate pravic za urejanje konfiguracijske datoteke locale

en: Can't open file `/etc/locale.gen`
sl: NI mogoče odpreti datoteke `/etc/locale.gen`

en: Can't locate executable `locale-gen`
sl: Ni mogoče najti izvedljivega programa 'locale-gen`

en: Unknown
sl: Neznano

en: Default for System
sl: Privzeto za sistem

en: Default
sl: Privzeto

[ctx: @info:title, meaning the current locale is system default(which is `C`)]
en: System Default C
sl: Sistemsko privzeto C

[ctx: @info:title the current locale is the default for %1, %1 is the country name]
en: Default for %1
sl: Privzeto za %1

[ctx: @info:title]
en: Language
sl: Jezik

[ctx: @info:title]
en: Numbers
sl: Števila

[ctx: @info:title]
en: Time
sl: Čas

[ctx: @info:title]
en: Currency
sl: Valuta

[ctx: @info:title]
en: Measurements
sl: Meritve

[ctx: @info:title]
en: Paper Size
sl: Velikost papirja

[ctx: @info:title]
en: Address
sl: Naslov

[ctx: @info:title]
en: Name Style
sl: Slog imena

[ctx: @info:title]
en: Phone Numbers
sl: Telefonske številke

[ctx: @info:title]
en: Data and Storage Sizes
sl: Velikosti podatkov in hramb

[ctx: @info:title, the current setting is system default]
en: System Default
sl: Sistemsko privzeto

[ctx: as subtitle, remind user that the format used now is inherited from locale %1]
en:  (Standard format for %1)
sl:  (Standardni format za %1)

en: Inherit Language
sl: Podeduj jezik

en: Language
sl: Jezik

en: Putting any other languages below English will cause undesired behavior in some applications. If you would like to use your system in English, remove all other languages.
sl: Postavitev kateregakoli drugega jezika pod angleščino bo povzročilo neželeno vedenje nekaterih aplikacij. Če želite, da vaš sistem uporablja angleščino, odstranite vse druge jezike.

[ctx: Error message, %1 is the language name]
en: The language "%1" is unsupported
sl: Jezik "%1" ni podprt

en: Add languages in the order you want to see them in your applications.
sl: Dodajte jezike v vrstnem redu, kakor jih želite videti v vaših aplikacijah.

[ctx: @info:tooltip]
en: Change Language
sl: Spremeni jezik

[ctx: @title:window]
en: Change Language
sl: Spremeni jezik

[ctx: @info:tooltip]
en: Move to top
sl: Postavi na vrh

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove
sl: Odstrani

[ctx: @info:placeholder]
en: No Language Configured
sl: Ni konfiguriranega jezika

[ctx: @title:window]
en: Add Languages
sl: Dodaj jezike

[ctx: @action:button]
en: Add More…
sl: Dodaj več…

[ctx: @info]
en: Changes will take effect the next time you log in.
sl: Spremembe bodo uveljavljene po naslednji prijavi.

en: Restart now
sl: Ponovno zaženi

[ctx: @info]
en: Generating locale and language support files; don't turn off the computer yet.
sl: Generiranje datoteke locale in podpornih datotek; ne ugašajte še računalnika.

[ctx: @info]
en: Locale and language support files have been generated, but language-specific fonts could not be automatically installed. If your language requires specialized fonts to be displayed properly, you will need to discover what they are and install them yourself.
sl: Generirane so bile locale in druge datoteke jezikovno podporo, vendar je za jezik specifične pisave ni bilo mogoče samodejno namestiti. Če vaš jezik zahtevaspecializirane pisave, da bo jezik prikazan pravilno, jih boste morali sami odkriti in namestiti.

[ctx: @info]
en: Necessary locale and language support files have been installed. It is now safe to turn off the computer.
sl: Nujne datoteke locale in datoteke za podporo jezika so bile nameščene. Zdaj je varno, da ugasnete računalnik.

[ctx: @action:button for change the locale used]
en: Modify…
sl: Spremeni…

[ctx: @title:window]
en: Data and Storage Sizes
sl: Velikosti podatkov in hramb

en: Numbers
sl: Števila

en: Time
sl: Čas

en: Currency
sl: Valuta

en: Measurements
sl: Meritve

en: Paper Size
sl: Velikost papirja

[ctx: Postal Address]
en: Address
sl: Naslov

[ctx: Name Style]
en: Name
sl: Ime

[ctx: Phone Numbers]
en: Phone number
sl: Telefonska številka
