plasma-desktop - en to sl translation catalogue (48 entries)

en: Toggle do not disturb
sl: Preklop ne moti

en: Other Applications
sl: Ostale aplikacije

en: Show popups
sl: Kaži pojavna okna

en: Show in do not disturb mode
sl: Kaži v načinu ne moti

en: Show in history
sl: Kaži v zgodovini

en: Show notification badges
sl: Kaži značke z obvestili

[ctx: @title:table Configure individual notification events in an app]
en: Configure Events
sl: Nastavi dogodke

en: This application does not support configuring notifications on a per-event basis
sl: Ta aplikacija ne podpira nastavitev obvestila na osnovi dogodka

en: Show a message in a pop-up
sl: Pokaži sporočilo v pojavnem oknu

en: Play a sound
sl: Predvajaj zvok

[ctx: @info:tooltip]
en: Preview sound
sl: Predogled zvoka

[ctx: Reset the notification sound to a default one]
en: Reset
sl: Ponovno nastavi

en: Choose sound file
sl: Izberi datoteko zvoka

[ctx: @action:button Plasma-specific notifications]
en: System Notifications
sl: Sistemska obvestila

[ctx: @action:button Application-specific notifications]
en: Application Settings
sl: Nastavitve aplikacije

en: Could not find a 'Notifications' widget, which is required for displaying notifications. Make sure that it is enabled either in your System Tray or as a standalone widget.
sl: Ni bilo mogoče najti gradnika 'Obvestila', ki je potreben za prikaz obvestila. Poskrbite, da je omogočen bodisi v sistemskem pladnju ali kot samostojni gradnik.

[ctx: Vendor and product name]
en: Notifications are currently provided by '%1 %2' instead of Plasma.
sl: Trenutno obvestila namesto Plasme nudi '%1 %2'.

en: Notifications are currently not provided by Plasma.
sl: Obvestil trenutno ne zagotavlja Plazma.

[ctx: @title:group]
en: Do Not Disturb mode
sl: Način 'Ne moti'

[ctx: Automatically enable Do Not Disturb mode when screens are mirrored]
en: Enable automatically:
sl: Omogoči samodejno:

[ctx: Automatically enable Do Not Disturb mode when screens are mirrored]
en: When screens are mirrored
sl: Kadar so zasloni zrcaljeni

[ctx: Automatically enable Do Not Disturb mode during screen sharing]
en: During screen sharing
sl: Kadar so zasloni deljeni

[ctx: Keyboard shortcut to turn Do Not Disturb mode on and off]
en: Manually toggle with shortcut:
sl: Ročno preklopi z bližnjico:

[ctx: @title:group]
en: Visibility conditions
sl: Pogoji vidnosti

en: Critical notifications:
sl: Kritična obvestila:

en: Show in Do Not Disturb mode
sl: Kaži v načinu Ne moti

en: Normal notifications:
sl: Običajna obvestila:

en: Show over full screen windows
sl: Prikaži čez celozaslonska okna

en: Low priority notifications:
sl: Obvestila z nizko prioriteto:

en: Show popup
sl: Pokaži pojavno okno

[ctx: @title:group As in: 'notification popups']
en: Popups
sl: Pojavna okna

[ctx: @label]
en: Location:
sl: Lokacija:

[ctx: Popup position near notification plasmoid]
en: Near notification icon
sl: Blizu ikone obvestila

en: Choose Custom Position…
sl: Izberite položaj po meri…

en: %1 second | %1 seconds
sl[0]: %1 sekunda
sl[1]: %1 sekundi
sl[2]: %1 sekunde
sl[3]: %1 sekund

[ctx: Part of a sentence like, 'Hide popup after n seconds']
en: Hide after:
sl: Skrij po:

[ctx: @title:group]
en: Additional feedback
sl: Dodatni povratni vpliv

[ctx: Show application jobs in notification widget]
en: Show in notifications
sl: Kaži med obvestili

en: Application progress:
sl: Napredek aplikacije:

[ctx: Keep application job popup open for entire duration of job]
en: Keep popup open during progress
sl: Vzdržuj odprto pojavno okno med napredovanjem

en: Notification badges:
sl: Značke z obvestili:

en: Show in task manager
sl: Kaži v upravitelju opravil

en: Popup Position
sl: Pozicija pojavnega okna

en: Application Settings
sl: Nastavitve aplikacij

en: Applications
sl: Aplikacije

en: System Services
sl: Sistemske storitve

en: No application or event matches your search term
sl: Nobena aplikacija ali dogodek ne ustreza vašemu iskalnemu terminu

en: Select an application from the list to configure its notification settings and behavior
sl: Izberite aplikacijo s seznama, če želite nastaviti njena obvestila in vedenje
