plasma-workspace - en to sk translation catalogue (12 entries)

[ctx: @info %1 notification body %2 application name]
en: %1 from %2
sk: %1 z %2

[ctx: Copying n of m files to locaton]
en: %2 of %1 file to %3 | %2 of %1 files to %3
sk[0]: %2 súbor z %1 do %3
sk[1]: %2 súbory z %1 do %3
sk[2]: %2 súborov z %1 do %3

[ctx: Copying n files to location]
en: %1 file to %2 | %1 files to %2
sk[0]: %1 súbor do %2
sk[1]: %1 súbory do %2
sk[2]: %1 súborov do %2

[ctx: Copying n of m files]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
sk[0]: %2 súbor z %1
sk[1]: %2 súbory z %1
sk[2]: %2 súborov z %1

[ctx: Copying n files]
en: %1 file | %1 files
sk[0]: %1 súbor
sk[1]: %1 súbory
sk[2]: %1 súborov

[ctx: Copying n of m items]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
sk[0]: %2 z %1 položky
sk[1]: %2 z %1 položiek
sk[2]: %2 z %1 položiek

[ctx: Copying n items]
en: %1 item | %1 items
sk[0]: %1 položka
sk[1]: %1 položky
sk[2]: %1 položiek

[ctx: Copying file to location]
en: %1 to %2
sk: %1 do %2

[ctx: Copying n items to location]
en: %1 file to %2 | %1 items to %2
sk[0]: %1 súbor do %2
sk[1]: %1 súbory do %2
sk[2]: %1 súborov do %2

[ctx: Copying unknown amount of files to location]
en: to %1
sk: do %1

[ctx: @info %1 notification body %2 job name]
en: %1 from %2
sk: %1 z %2

en: Application closed unexpectedly.
sk: Aplikácia neočakávane skončila.
