kfontinst - en to se translation catalogue (106 entries)

en: Where to Install
se: Sajáiduhttinbáiki

en: Font Installer
se: Fontasajáiduhtti

en: Simple font installer
se: Oktageardánis fontasajáiduhtti

en: (C) Craig Drummond, 2007
se: © Craig Drummond, 2007

en: URL to install
se: URL maid sajáiduhttit

en: Print
se: Čálit

en: Font Printer
se: Fontačálán

en: Simple font printer
se: Oktageardánis fontačálán

en: Select Font to View
se: Vállje fontta maid čájehit

en: URL to open
se: Fierpmádatčujuhus maid rahpat

en: Font Viewer
se: Fontačájeheaddji

en: Simple font viewer
se: Oktageardánis fontačájeheaddji

en: (C) Craig Drummond, 2004-2007
se: © Craig Drummond, 2004-2007

en: Duplicate Fonts
se: Seammalágan fonttat

en: Font/File
se: Fonta/fiila

en: Size
se: Sturrodat

en: Date
se: Dáhton

en: Family
se: Bearaš

en: Style
se: Stiila

en: Foundry
se: Hápmi

en: Font
se: Fonta

en: Enable
se: Geavat

en: Disable
se: Ale geavat

en: Reload
se: Viečča fas

en: All Fonts
se: Buot fonttat

en: Personal Fonts
se: Peršuvnnalaš fonttat

en: System Fonts
se: Vuogádatfonttat

en: Unclassified
se: Ii juogustuvvon

en: Group
se: Joavku

en: Remove Group
se: Váldde joavkku eret

en: Remove
se: Váldde eret

en: Installing
se: Sajáiduhttimin

en: Uninstalling
se: Váldimin eret

en: Moving
se: Sirdimin

en: Add Fonts
se: Lasit fonttaid

en: You did not select anything to delete.
se: It válljen maidege maid sihkkut.

en: Nothing to Delete
se: Ii mihkkiige maid sihkkut

en: <p>Do you really want to delete</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
se: Háli<p>datgo duođaid sihkkut</p><p> «<b>%1</b>»?</p>

en: Delete Font
se: Sihko fontta

en: Do you really want to delete this font? | Do you really want to delete these %1 fonts?
se[0]: Háliidatgo duođas sihkkut dán fontta?
se[1]: Háliidatgo duođaid sihkkut dáid %1 fonttaid?

en: Delete Fonts
se: Sihko fonttaid

en: You did not select anything to move.
se: It válljen maidege maid sirdit.

en: Nothing to Move
se: Ii mihkkiige maid sirdit

en: Move Font
se: Sirdde fontta

en: Move
se: Sirdde

en: Move Fonts
se: Sirdde fonttaid

en: New Group
se: Ođđa joavku

en: 1 Font | %1 Fonts
se[0]: Okta fonta
se[1]: %1 fontta

en: You did not select anything to enable.
se: It válljen maidege maid geavahišgoahtit.

en: You did not select anything to disable.
se: It válljen maidege maid sihkkut.

en: Nothing to Enable
se: Ii mihkkiige maid geavahišgoahtit

en: <p>Do you really want to enable</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
se: Háli<p>idatgo duođas geavahišgoahtit</p> <p>«<b>%1</b>»?     </p>

en: Enable Font
se: Geavahišgoađe fontta

en: Do you really want to enable this font? | Do you really want to enable these %1 fonts?
se[0]: Háliidatgo duođas geavahišgoahtit dán fontta?
se[1]: Háliidatgo duođs geavahišgoahtit dáid %1 fonttaid?

en: Enable Fonts
se: Geavahišgoađe fontta

en: Please specify "%1" or "%2".
se: Meroštala «%1» dahje «%2».

en: Fonts
se: Fonttat

en: Unknown
se: Amas

[ctx: All letters of the alphabet (in upper/lower case pairs), followed by numbers]
en: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZz0123456789
se: AaÁáBbCcČčDdĐđEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnŊŋOoPpQqRrSsŠšTtŦŧUuVvWwXxYyZzŽžÆæÄäØøÖöÅå0123456789

[ctx: A sentence that uses all of the letters of the alphabet]
en: The quick brown fox jumps over the lazy dog
se: ášŋđžčŧ

[ctx: All of the letters of the alphabet, uppercase]
en: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
se: AÁBCČDĐEFGHIJKLMNŊOPQRSŠTŦUVWXYZŽÆÄØÖÅ

[ctx: All of the letters of the alphabet, lowercase]
en: abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
se: aábcčdđefghijklmnŋopqrsštŧuvwxyzžæäøöå

[ctx: Numbers and characters]
en: 0123456789.:,;(*!?'/\")£$€%^&-+@~#<>{}[]
se: 0123456789.:,;(*!?'/\")£$€%^&-+@~#<>{}[]«»

en: ERROR: Could not determine font's name.
se: MEATTÁHUS: Ii gávdnan fontta nama.

en: %2 [1 pixel] | %2 [%1 pixels]
se[0]: %2 [1 govvačuokkis]
se[1]: %2 [%1 govvačuoggá]

en: Personal
se: Persuvnnalaš

en: System
se: Vuogádat

en: All
se: Buot

en: Light
se: Čuvges

en: Regular
se: Dábálaš

en: Normal
se: Dábálaš

en: Medium
se: Gaskageardán

en: Bold
se: Buoidi

en: Black
se: Čáhppat

en: Heavy
se: Lossat

en: Roman
se: Romalaš

en: Italic
se: Vinjučála

en: Proportional
se: Gorolaš

en: Category
se: Láhki

en: Show Face:
se: Čájet fárdda:

en: Could not read font.
se: Ii sáhttán lohkat fontta.

en: Preview String
se: Ovdačájeheami teaksta

en: Please enter new string:
se: Čális ođđa teavstta:

en: Preview Type
se: Ovdačájehanšládja

en: Cyrillic
se: Kyrillalaš

en: Armenian
se: Armenialaš

en: Hebrew
se: Hebrealaš

en: Arabic
se: Arábialaš

en: Syriac
se: Syrialaš

en: Bengali
se: Bengalalaš

en: Gurmukhi
se: Gurmuhkalaš

en: Gujarati
se: Gujaratalaš

en: Oriya
se: Oriyalaš

en: Tamil
se: Tamilalaš

en: Telugu
se: Telugulaš

en: Kannada
se: Kannadalaš

en: Malayalam
se: Malayalamalaš

en: Thai
se: Thailándalaš

en: Lao
se: Laolaš

en: Myanmar
se: Myanmaralaš

en: Ogham
se: Oghamalaš

en: Mongolian
se: Moŋgolalaš

en: Specials
se: Erenoamážat

en: Tags
se: Gilkorat

en: Common
se: Oktasaš

en: Greek
se: Greikalaš
