plasma-workspace - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: &Execute
ro: &Execută

en: Templates
ro: Șabloane

en: Desktop Shell Scripting Console
ro: Consolă de scripturi pentru învelișul de birou

en: Editor
ro: Redactor

en: Load
ro: Încarcă

en: Use
ro: Folosește

en: Output
ro: Ieșire

en: Unable to load script file <b>%1</b>
ro: Nu s-a putut încărca fișierul-script: <b>%1</b>

en: Open Script File
ro: Deschide fișier cu script

en: Save Script File
ro: Salvează fișier cu script

en: Executing script at %1
ro: Se execută script la %1

en: Runtime: %1ms
ro: Timp de rulare: %1ms
