plasma-workspace - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: %1 has been plugged in.
ro: %1 a fost atașat.

en: A USB device has been plugged in.
ro: A fost atașat un dispozitiv USB.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
ro: Dispozitiv USB detectat

en: %1 has been unplugged.
ro: %1 a fost detașat.

en: A USB device has been unplugged.
ro: A fost detașat un dispozitiv USB.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
ro: Dispozitiv USB eliminat
