plasma-workspace - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
pl: Zarządzanie posiedzeniem

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
pl: Pokaż ekran wylogowywania

en: Log Out
pl: Wyloguj

en: Shut Down
pl: Wyłącz

en: Reboot
pl: Uruchom ponownie

en: Log Out Without Confirmation
pl: Wyloguj bez potwierdzenia

en: Shut Down Without Confirmation
pl: Zamknij bez potwierdzenia

en: Reboot Without Confirmation
pl: Uruchom ponownie bez potwierdzenia
