plasma-workspace - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: &Execute
pl: &Wykonaj

[ctx: Toolbar Button to switch to Plasma Scripting Mode]
en: Plasma
pl: Plazma

en: Templates
pl: Wzorce

en: Desktop Shell Scripting Console
pl: Konsola skryptów powłoki pulpitu

en: Editor
pl: Edytor

en: Load
pl: Wczytaj

en: Use
pl: Użycie

en: Output
pl: Wyjście

en: Unable to load script file <b>%1</b>
pl: Nie można wczytać pliku skryptu <b>%1</b>

en: Open Script File
pl: Otwórz plik skryptu

en: Save Script File
pl: Zapisz plik skryptu

en: Executing script at %1
pl: Wykonywanie skryptu w %1

en: Runtime: %1ms
pl: Czas uruchomienia: %1ms
