plasma-workspace - en to pl translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
pl: Wykryto wyświetlacz

en: A display has been plugged in.
pl: Podłączono wyświetlacz.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
pl: Usunięto wyświetlacz

en: A display has been unplugged.
pl: Odłączono wyświetlacz.

en: %1 has been plugged in.
pl: Podłączono %1.

en: A USB device has been plugged in.
pl: Podłączono urządzenie USB.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
pl: Wykryto urządzenie USB

en: %1 has been unplugged.
pl: Odłączono %1.

en: A USB device has been unplugged.
pl: Odłączono urządzenie USB.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
pl: Usunięto urządzenie USB
