kcmstyle - en to pl translation catalogue (35 entries)

en: %1 is not a valid GTK Theme archive.
pl: %1 nie jest prawidłowym archiwum wyglądu GTK.

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
pl: Błąd podczas wczytywania okna ustawień tego wyglądu.

en: Failed to apply selected style '%1'.
pl: Nie udało się zastosować wybranego wyglądu '%1'.

en: Configure %1
pl: %1 - Ustawienia

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
pl: Karta 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: Push Button
pl: Przycisk

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox)
en: Combo box
pl: Pole rozwijane

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
pl: Pole zaznaczane

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
pl: Pole wyboru

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
pl: Karta 2

note: i18n: ectx: label, entry (widgetStyle), group (KDE)
en: Application style
pl: Wygląd aplikacji

note: i18n: ectx: label, entry (iconsOnButtons), group (KDE)
en: Show icons on buttons
pl: Pokaż ikony na przyciskach

note: i18n: ectx: label, entry (iconsInMenus), group (KDE)
en: Show icons in menus
pl: Pokaż ikony w menu

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyle), group (Toolbar style)
en: Main toolbar label
pl: Etykieta głównego paska narzędzi

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyleOtherToolbars), group (Toolbar style)
en: Secondary toolbar label
pl: Etykieta pobocznego paska narzędzi

[ctx: @title:window]
en: Configure Icons and Toolbars
pl: Ustawienia ikon i pasków narzędzi

en: Show icons:
pl: Pokaż ikony:

en: On buttons
pl: Na przyciskach

en: In menus
pl: W menu

en: Main toolbar label:
pl: Etykieta głównego paska:

en: None
pl: Brak

en: Text only
pl: Tylko tekst

en: Beside icons
pl: Obok ikon

en: Below icon
pl: Pod ikonami

en: Secondary toolbar label:
pl: Etykieta pobocznego paska narzędzi:

en: GNOME/GTK Application Style
pl: Wygląd aplikacji GNOME/GTK

en: GTK theme:
pl: Wygląd GTK:

en: Preview…
pl: Podgląd...

en: Install from File…
pl: Wgraj z pliku...

en: Get New GNOME/GTK Application Styles…
pl: Pobierz nowe wyglądy aplikacji GNOME/GTK...

en: Select GTK Theme Archive
pl: Wybierz archiwum wyglądu GTK

en: GTK Theme Archive (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)
pl: Archiwum wyglądu GTK (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)

en: Configure Icons and Toolbars…
pl: Ustawienia ikon i pasków narzędzi…

en: Configure GNOME/GTK Application Style…
pl: Ustawienia wyglądu aplikacji GNOME/GTK...

en: Configure Style…
pl: Ustawienia wyglądu...
