plasma-workspace - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Plasma Windowed
pa: ਪਲਾਜ਼ਮਾ ਵਿੰਡੋਡ

en: Enable QML Javascript debugger
pa: QML ਜਾਵਾ-ਸਕਰਿਪਟ ਡੀਬੱਗਰ ਸਮਰੱਥ ਕਰੋ

en: Force loading the given shell plugin
pa: ਦਿੱਤੀ ਸ਼ੈਲ ਪਲੱਗਇਨ ਨੂੰ ਲੋਡ ਕਰਨ ਲਈ ਮਜ਼ਬੂਰ ਕਰਦਾ ਹੈ

en: The applet to open.
pa: ਖੋਲ੍ਹਣ ਲਈ ਐਪਲਿਟ ਹੈ।

en: Close %1
pa: %1 ਬੰਦ ਕਰੋ
