plasma-workspace - en to pa translation catalogue (12 entries)

[ctx: @info %1 notification body %2 application name]
en: %1 from %2
pa: %2 ਤੋਂ %1

[ctx: Copying n of m files to locaton]
en: %2 of %1 file to %3 | %2 of %1 files to %3
pa[0]: %3 ਲਈ %1 ਫਾਇਲ  ਵਿੱਚੋਂ %2
pa[1]: %3 ਲਈ %1 ਫਾਇਲਾਂ ਵਿੱਚੋਂ %2

[ctx: Copying n files to location]
en: %1 file to %2 | %1 files to %2
pa[0]: %1 ਫਾਇਲ ਤੋਂ %2
pa[1]: %1 ਫਾਇਲਾਂ ਤੋਂ %2

[ctx: Copying n of m files]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
pa[0]: %1 ਫਾਇਲ  ਵਿੱਚੋਂ %2
pa[1]: %1 ਫਾਇਲਾਂ ਵਿੱਚੋਂ %2

[ctx: Copying n files]
en: %1 file | %1 files
pa[0]: %1 ਫਾਇਲ
pa[1]: %1 ਫਾਇਲਾਂ

[ctx: Copying n of m items]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
pa[0]: %1 ਵਿੱਚੋਂ %2 ਚੀਜ਼
pa[1]: %1 ਵਿੱਚੋਂ %2 ਚੀਜ਼ਾਂ

[ctx: Copying n items]
en: %1 item | %1 items
pa[0]: %1 ਚੀਜ਼
pa[1]: %1 ਚੀਜ਼ਾਂ

[ctx: Copying file to location]
en: %1 to %2
pa: %1 ਤੋਂ %2

[ctx: Copying n items to location]
en: %1 file to %2 | %1 items to %2
pa[0]: %1 ਫਾਇਲ ਤੋਂ %2
pa[1]: %1 ਫਾਇਲਾਂ ਤੋਂ %2

[ctx: Copying unknown amount of files to location]
en: to %1
pa: %1 ਲਈ

[ctx: @info %1 notification body %2 job name]
en: %1 from %2
pa: %2 ਤੋਂ %1

en: Application closed unexpectedly.
pa: ਐਪਲੀਕੇਸ਼ਨ ਅਚਾਨਕ ਬੰਦ ਹੋ ਗਈ ਹੈ।
