plasma-workspace - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
nn: Økthandsaming

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
nn: Vis utloggingsval

en: Log Out
nn: Logg ut

en: Shut Down
nn: Slå av

en: Reboot
nn: Start på nytt

en: Log Out Without Confirmation
nn: Logg ut utan stadfesting

en: Shut Down Without Confirmation
nn: Slå av datamaskina utan stadfesting

en: Reboot Without Confirmation
nn: Start datamaskina på nytt utan stadfesting
