plasma-workspace - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Plasma Windowed
nn: Plasma i vindauge

en: Enable QML Javascript debugger
nn: Slå på QML JavaScript-feilsøkjar

en: Makes the plasmoid stay alive in the Notification Area, even when the window is closed.
nn: Gjer at skjermelementet vert verande i systemtrauet sjølv etter at vindauget er lukka.

en: Force loading the given shell plugin
nn: Tving innlasting av det valde skal-tillegget.

en: The applet to open.
nn: Skjermelementet som skal opnast.

en: Arguments to pass to the plasmoid.
nn: Argument som skal sendast til skjermelementet.

en: Close %1
nn: Lukk %1
