plasma-workspace - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: &Execute
nn: &Køyr

en: Templates
nn: Malar

en: Desktop Shell Scripting Console
nn: Konsoll for skrivebordsskal-skript

en: Editor
nn: Skriveprogram

en: Load
nn: Opna

en: Use
nn: Bruk

en: Output
nn: Utdata

en: Unable to load script file <b>%1</b>
nn: Klarte ikkje opna skriptfila <b>%1</b>

en: Open Script File
nn: Opna skriptfil

en: Save Script File
nn: Lagra skriptfil

en: Executing script at %1
nn: Køyrer skript %1

en: Runtime: %1ms
nn: Køyretid: %1 ms
