krunner - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Run Command interface
nn: Grensesnitt for køyring av kommandoar

en: Use the clipboard contents as query for KRunner
nn: Bruk innhald på utklippstavle til KRunner-spørjing.

en: Start KRunner in the background, don't show it.
nn: Start KRunner i bakgrunnen (ikkje vis noko).

en: Replace an existing instance
nn: Erstatt ein instans som finst frå før.

en: Show only results from the given plugin
nn: Vis berre resultat frå valt programtillegg.

en: List available plugins
nn: Vis oversikt over tilgjengelege programtillegg.

en: The query to run, only used if -c is not provided
nn: Spørjing som skal køyrast. Vert berre brukt om «-c»-argumentet ikkje er oppgjeve.

[ctx: Header for command line output]
en: Available KRunner plugins, pluginId
nn: Tilgjengelege KRunner-tillegg, pluginID

en: Configure
nn: Set opp

en: Configure KRunner Behavior
nn: Set opp KRunner-åtferd

en: Configure KRunner…
nn: Set opp KRunner …

en: Showing only results from %1
nn: Viser berre resultat frå %1

[ctx: Textfield placeholder text, query specific KRunner plugin]
en: Search '%1'…
nn: Søk etter «%1» …

[ctx: Textfield placeholder text]
en: Search…
nn: Søk …

en: Show Usage Help
nn: Vis brukshjelp

en: Pin
nn: Kopla fast

en: Pin Search
nn: Kopla fast søket

en: Keep Open
nn: Hald ope

en: Recent Queries
nn: Siste søk

en: Remove
nn: Fjern
