plasma-workspace - en to nn translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
nn: Skjem oppdaga

en: A display has been plugged in.
nn: Ein skjerm vart kopla til.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
nn: Skjerm fjerna

en: A display has been unplugged.
nn: Ein skjerm vart kopla frå.

en: %1 has been plugged in.
nn: %1 vart kopla til.

en: A USB device has been plugged in.
nn: Ei USB-eining vart kopla til.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
nn: USB-eining oppdaga

en: %1 has been unplugged.
nn: %1 vart kopla frå.

en: A USB device has been unplugged.
nn: Ei USB-eining vart kopla frå.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
nn: USB-eining fjerna
