kcm_autostart - en to nn translation catalogue (35 entries)

en: "%1" is not an absolute url.
nn: «%1» er ikkje ei absoluttadresse.

en: "%1" does not exist.
nn: «%1» finst ikkje.

en: "%1" is not a file.
nn: «%1» er ikkje ei fil.

en: "%1" is not readable.
nn: «%1» er ikkje lesbar.

[ctx: @label Stop the Systemd unit for a running process]
en: Stop
nn: Stopp

[ctx: @label The name of a Systemd unit for an app or script that will autostart]
en: Name:
nn: Namn:

[ctx: @label A date and time follows this text, making a sentence like 'Last activated on: August 7th 11 PM 2023']
en: Last activated on:
nn: Sist brukt:

en: Unable to load logs. Try refreshing.
nn: Klarte ikkje lasta loggar. Prøv å oppdatera.

[ctx: @action:button Refresh entry logs when it failed to load]
en: Refresh
nn: Oppdater

en: Make Executable
nn: Gjer køyrbar

en: The file '%1' must be executable to run at logout.
nn: Fila «%1» må vera køyrbar for å kunna køyrast ved utlogging.

en: The file '%1' must be executable to run at login.
nn: Fila «%1» må vera køyrbar for å kunna køyrast ved innlogging.

[ctx: @action:button menu button; add new application etc]
en: Add New
nn: Legg til ny

[ctx: @action:inmenu completes: add new application]
en: Application…
nn: Program …

[ctx: @action:inmenu completes: add new login script]
en: Login Script…
nn: Skript for innlogging …

[ctx: @action:inmenu completes: add new logout script]
en: Logout Script…
nn: Skript for utlogging …

en: %1 has not been autostarted yet. Details will be available after the system is restarted.
nn: %1 er ikkje starta automatisk enno. Meir informasjon vert tilgjengeleg etter ein omstart.

[ctx: @label Entry hasn't been autostarted because system hasn't been restarted]
en: Not autostarted yet
nn: Ikkje starta automatisk enno

[ctx: @action:button]
en: See properties
nn: Sjå eigenskapar

[ctx: @action:button]
en: Remove entry
nn: Fjern oppføring

en: Applications
nn: Program

en: Login Scripts
nn: Skript ved innlogging

en: Pre-startup Scripts
nn: Skript før oppstart

en: Logout Scripts
nn: Skript ved utlogging

en: No user-specified autostart items
nn: Ingen brukardefinerte autostart-oppføringar

[ctx: @info 'some' refers to autostart items]
en: Click the <interface>Add New</interface> button to add some
nn: Trykk <interface>Legg til</interface> for å leggja til ei ny oppføring

en: Choose Login Script
nn: Vel innloggings­skript

en: Choose Logout Script
nn: Vel skript for utlogging

[ctx: @label Entry is running right now]
en: Running
nn: Køyrer

[ctx: @label Entry is not running right now (exited without error)]
en: Not running
nn: Køyrer ikkje

[ctx: @label Entry is being started]
en: Starting
nn: Startar

[ctx: @label Entry is being stopped]
en: Stopping
nn: Stoppar

[ctx: @label Entry has failed (exited with an error)]
en: Failed
nn: Feil

en: Error occurred when receiving reply of GetAll call %1
nn: Det oppstod ein feil ved mottak av svar etter GetAll-kallet %1

en: Failed to open journal
nn: Klarte ikkje opna journal
