plasma-workspace - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
nl: Sessiebeheer

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
nl: Afmeldscherm tonen

en: Log Out
nl: Afmelden

en: Shut Down
nl: Systeem afsluiten

en: Reboot
nl: Systeem herstarten

en: Log Out Without Confirmation
nl: Afmelden zonder bevestiging

en: Shut Down Without Confirmation
nl: Afsluiten zonder bevestiging

en: Reboot Without Confirmation
nl: Computer herstarten zonder bevestiging
