plasma-workspace - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Plasma Windowed
nl: Plasma weergegeven in vensters

en: Enable QML Javascript debugger
nl: QML Javascript debugger inschakelen

en: Makes the plasmoid stay alive in the Notification Area, even when the window is closed.
nl: Laat de plasmoid levend in het meldingengebied, zelfs wanneer het venster is gesloten.

en: Force loading the given shell plugin
nl: Laden van de gegeven shell-plug-in afdwingen

en: The applet to open.
nl: Het te openen applet.

en: Arguments to pass to the plasmoid.
nl: De door te geven argumenten naar de plasmoid.

en: Close %1
nl: %1 sluiten
