plasma-workspace - en to nl translation catalogue (11 entries)

[ctx: @info %1 notification body %2 application name]
en: %1 from %2
nl: %1 uit %2

[ctx: Copying n of m files to locaton]
en: %2 of %1 file to %3 | %2 of %1 files to %3
nl[0]: %2 van %1 bestand naar %3
nl[1]: %2 van %1 bestanden naar %3

[ctx: Copying n files to location]
en: %1 file to %2 | %1 files to %2
nl[0]: %1 bestand naar %2
nl[1]: %1 bestanden naar %2

[ctx: Copying n of m files]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
nl[0]: %2 van %1 bestand
nl[1]: %2 van %1 bestanden

[ctx: Copying n files]
en: %1 file | %1 files
nl[0]: %1 bestand
nl[1]: %1 bestanden

[ctx: Copying n of m items]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
nl[0]: %2 van %1 item
nl[1]: %2 van %1 items

[ctx: Copying file to location]
en: %1 to %2
nl: %1 naar %2

[ctx: Copying n items to location]
en: %1 file to %2 | %1 items to %2
nl[0]: %1 bestand naar %2
nl[1]: %1 items naar %2

[ctx: Copying unknown amount of files to location]
en: to %1
nl: naar %1

[ctx: @info %1 notification body %2 job name]
en: %1 from %2
nl: %1 uit %2

en: Application closed unexpectedly.
nl: Toepassing is onverwacht afgesloten.
