plasma-workspace - en to nl translation catalogue (400 entries)

en: Do you wish to install the font(s) for personal use (only available to you), or system-wide (available to all users)?
nl: Wilt u de lettertypen voor persoonlijk gebruik (alleen voor uzelf) of systeemwijd (beschikbaar voor alle gebruikers) installeren?

en: Where to Install
nl: Waar installeren

en: Font Installer
nl: Lettertypeninstallatie

en: Simple font installer
nl: Eenvoudig lettertype-installatieprogramma

en: (C) Craig Drummond, 2007
nl: (c) Craig Drummond, 2007

en: Makes the dialog transient for a window specified by windowHandle
nl: Maakt de dialoog kortstondig voor een venster gespecificeerd door windowHandle

en: URL to install
nl: URL-adres om te installeren

en: Print
nl: Afdrukken

en: Canceling…
nl: Annuleren…

en: Font Printer
nl: Lettertypenafdrukker

en: Simple font printer
nl: Eenvoudig lettertypenafdrukker

en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
nl: Zorgt er voor dat het venster zich gedraagt als dialoogvenster voor een X11-toepassing die wordt gespecificeerd via winid

en: Size index to print fonts
nl: Grootte-index voor het afdrukken van lettertypen

en: Font to print, specified as "Family,Style" where Style is a 24-bit decimal number composed as: <weight><width><slant>
nl: Lettertypen om af te drukken, opgegeven als "Familie,stijl", waarbij stijl een 24-bits decimaal getal is dat is samengesteld als: <weight><width><slant>

en: File containing list of fonts to print
nl: Bestand dat lijst met af te drukken lettertypen bevat

en: Remove file containing list of fonts to print
nl: Bestand dat lijst met af te drukken lettertypen bevat verwijderen

en: Open an existing font file
nl: Een bestaand lettertypebestand openen

en: Print font preview
nl: Lettertypevoorbeeld afdrukken

en: Select Font to View
nl: Lettertype om te tonen selecteren

en: URL to open
nl: URL-adres om te openen

en: Font Viewer
nl: Lettertypeweergave

en: Simple font viewer
nl: Eenvoudig lettertype-weergaveprogramma

en: Duplicate Fonts
nl: Dubbele lettertypen

en: Scanning for duplicate fonts. Please wait…
nl: Zoekt naar dubbele lettertypen, even geduld a.u.b…

en: No duplicate fonts found.
nl: Geen dubbele lettertypen gevonden.

en: Delete Marked Files
nl: Gemarkeerde bestanden verwijderen

en: %1 duplicate font found. | %1 duplicate fonts found.
nl[0]: %1 dubbel lettertype gevonden.
nl[1]: %1 dubbel lettertype gevonden.

en: Are you sure you wish to delete:
    %1
nl: Wilt u dit verwijderen?
    %1

en: Are you sure you wish to delete:
nl: Wilt u het volgende verwijderen:

en: Cancel font scan?
nl: Scannen naar lettertypen afbreken?

en: Font/File
nl: Lettertype/bestand

en: Size
nl: Grootte

en: Date
nl: Datum

en: Links To
nl: Verwijst naar

en: Open in Font Viewer
nl: Openen in lettertypeviewer

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Unmark for Deletion
nl: Markering voor verwijderen weghalen

en: Mark for Deletion
nl: Markeren voor verwijderen

en: Open font in font viewer? | Open all %1 fonts in font viewer?
nl[0]: Lettertype in lettertypeweergave openen?
nl[1]: Alle %1 lettertypen in lettertypeweergave openen?

en: Family
nl: Familie

en: Style
nl: Stijl

en: Foundry
nl: Maker

en: FontConfig Match
nl: Bijhorend FontConfig

en: File Type
nl: Bestandstype

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: File Location
nl: Bestandslocatie

en: Writing System
nl: Schrijfsysteem

en: Set Criteria
nl: Criteria instellen

en: Symbol/Other
nl: Symbool/overig

en: Filter by %1…
nl: Op %1 filteren…

en: Font
nl: Lettertype

en: This column shows the status of the font family, and of the individual font styles.
nl: Dit kolom toont de status van de lettertypefamilie en van de individuele tekenstijlen.

en: <p>This list shows your installed fonts. The fonts are grouped by family, and the number in square brackets represents the number of styles in which the family is available. e.g.</p><ul><li>Times [4]<ul><li>Regular</li><li>Bold</li><li>Bold Italic</li><li>Italic</li></ul></li></ul>
nl: <p>Deze lijst toont uw geïnstalleerde lettertypen. De lettertypen zijn gegroepeerd op familie en het getal in rechte haken representeert het aantal stijlen waarin de familie beschikbaar is. Bijv.</p><ul><li>Times [4]<ul><li>Regulier</li><li>Vet</li><li>Vet cursief</li><li>Cursief</li></ul></li></ul>

en: …plus %1 more
nl: …. plus %1 meer

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Print…
nl: Afdrukken…

en: Reload
nl: Herladen

en: Open all %1 fonts in font viewer?
nl: Alle %1 lettertypen in lettertypeweergave openen?

en: All Fonts
nl: Alle lettertypen

en: Personal Fonts
nl: Persoonlijke lettertypen

en: System Fonts
nl: Systeemlettertypen

en: Unclassified
nl: Niet geclassificeerd

en: Group
nl: Groep

en: <p>Do you really want to remove '<b>%1</b>'?</p><p><i>This will only remove the group, and not the actual fonts.</i></p>
nl: <p>Wilt u '<b>%1</b>' verwijderen?</p><p><i>Dit zal alleen de groep verwijderen, niet de lettertypen zelf.</i></p>

en: Remove Group
nl: Groep verwijderen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove group
nl: Groep verwijderen

en: <h3>Font Groups</h3><p>This list displays the font groups available on your system. There are 2 main types of font groups:<ul><li><b>Standard</b> are special groups used by the font manager.<ul>%1</ul></li><li><b>Custom</b> are groups created by you. To add a font family to one of these groups simply drag it from the list of fonts, and drop onto the desired group. To remove a family from the group, drag the font onto the "All Fonts" group.</li></ul></p>
nl: <h3>Lettertypegroep</h3><p>Deze lijst toont de lettertypegroepen die op uw systeem beschikbaar zijn. Er zijn twee hoofdtypen lettertypegroepen:<ul><li><b>Standaard</b> zijn speciale groepen die door de lettertypenbeheerder wordt gebruikt. <ul>%1</ul></li><li><b>Aangepast</b> zijn groepen die door u zijn aangemaakt. Om een lettertypefamilie aan een van deze groepen toe te voegen versleept u deze vanuit de lijst met lettertypen naar de gewenste groep. Om een familie uit de groep te verwijderen versleept u deze naar de groep "Alle lettertypen".</li></ul></p>

en: <li><i>All Fonts</i> contains all the fonts installed on your system.</li><li><i>Unclassified</i> contains all fonts that have not yet been placed within a "Custom" group.</li>
nl: <li><i>Alle lettertypen</i> bevat alle lettertypen die op uw systeem zijn geïnstalleerd.</li><li><i>Niet geclassificeerd</i> bevat alle lettertypen die nog niet in een bepaalde groep zijn geplaatst.</li>

en: <li><i>All Fonts</i> contains all the fonts installed on your system - both  "System" and "Personal".</li><li><i>System</i> contains all fonts that are installed system-wide (i.e. available to all users).</li><li><i>Personal</i> contains your personal fonts.</li><li><i>Unclassified</i> contains all fonts that have not yet been placed within a "Custom" group.</li>
nl: <li><i>Alle lettertypen</i> bevatten alle lettertypen die op uw systeem zijn geïnstalleerd, zowel in "Systeem" als in "Persoonlijk".</li><li><i>Systeem</i> bevat alle lettertypen die systeemwijd zijn geïnstalleerd (dus beschikbaar voor alle gebruikers).</li><li><i>Persoonlijk</i> bevat al uw persoonlijke lettertypen.</li><li><i>Niet-geclassificeerd</i> bevat alle lettertypen die nog niet in een bepaalde groep zijn geplaatst.</li>

en: <qt>A group named <b>'%1'</b> already exists.</qt>
nl: <qt>Er bestaat al een groep met de naam <b>'%1'</b>.</qt>

en: Rename…
nl: Hernoemen…

en: Export…
nl: Exporteren…

en: Add to "%1".
nl: Aan "%1" toevoegen.

en: Remove from current group.
nl: Uit huidige groep verwijderen.

en: Move to personal folder.
nl: Naar persoonlijke map verplaatsen.

en: Move to system folder.
nl: Naar systeemmap verplaatsen.

en: Skip
nl: Overslaan

en: AutoSkip
nl: Automatisch overslaan

en: <h3>Cancel?</h3><p>Are you sure you wish to cancel?</p>
nl: <h3>Annuleren?</h3><p>Wilt u echt annuleren?</p>

en: <h3>Finished</h3><p>Please note that any open applications will need to be restarted in order for any changes to be noticed.</p>
nl: <h3>Beëindigd!</h3><p>Opmerking: om de wijzigingen zichtbaar te maken is het nodig om alle geopende programma's opnieuw te starten.</p>

en: Do not show this message again
nl: Dit bericht niet meer tonen

en: Installing
nl: Bezig met installeren

en: Uninstalling
nl: Deïnstalleren

en: Enabling
nl: Activeren

en: Moving
nl: Verplaatsen

en: Updating
nl: Bijwerken

en: Removing
nl: Verwijderen

en: Disabling
nl: Uitschakelen

en: Updating font configuration. Please wait…
nl: Lettertypeconfiguratie wordt bijgewerkt. Even geduld a.u.b…

en: Unable to start backend.
nl: Opstarten van de backend gaat niet.

en: Backend died, but has been restarted. Please try again.
nl: De backend stopte en is herstart. Probeer het nog eens.

en: <h3>Error</h3>
nl: <h3>Fout</h3>

en: Failed to download <i>%1</i>
nl: Downloaden is mislukt <i>%1</i>

en: System backend died. Please try again.<br><i>%1</i>
nl: Systeembackend is gestopt. Probeer het nog eens.<br><i>%1</i>

en: <i>%1</i> is a bitmap font, and these have been disabled on your system.
nl: <i>%1</i> is een bitmap-lettertype. Deze zijn uitgeschakeld op uw systeem.

en: <i>%1</i> contains the font <b>%2</b>, which is already installed on your system.
nl: <i>%1</i> bevat het lettertype <b>%2</b>, dat al is geïnstalleerd in uw systeem.

en: <i>%1</i> is not a font.
nl: <i>%1</i> is geen lettertype.

en: Could not remove all files associated with <i>%1</i>
nl: Kan niet alle bestanden geassocieerd met <i>%1</i> verwijderen

en: Failed to start the system daemon.<br><i>%1</i>
nl: Het opstarten van de systeemdaemon is mislukt.<br><i>%1</i>

en: <i>%1</i> already exists.
nl: <i>%1</i> bestaat al

en: <i>%1</i> does not exist.
nl: <i>%1</i> bestaat niet.

en: Permission denied.<br><i>%1</i>
nl: Toestemming is afgewezen.<br><i>%1</i>

en: Unsupported action.<br><i>%1</i>
nl: Niet ondersteunde actie.<br><i>%1</i>

en: Authentication failed.<br><i>%1</i>
nl: Authenticatie is mislukt.<br><i>%1</i>

en: Unexpected error while processing: <i>%1</i>
nl: Onverwachte fout bij verwerking: <i>%1</i>

en: Create New Group…
nl: Nieuwe groep aanmaken…

en: Remove Group…
nl: Groep verwijderen…

en: Enable Fonts in Group…
nl: Lettertypen in groep inschakelen…

en: Disable Fonts in Group…
nl: Lettertypen in groep uitschakelen…

en: This displays a preview of the selected font.
nl: Dit toont een voorbeeld van het geselecteerde lettertype.

en: Find Duplicates…
nl: Dubbels zoeken…

en: Scan for Duplicate Fonts…
nl: Naar dubbele lettertypen zoeken…

en: Install from File…
nl: Uit bestand installeren…

en: Install fonts from a local file
nl: Lettertypen uit een lokaal bestand installeren

en: Get New Fonts…
nl: Nieuwe lettertypen ophalen…

en: Download new fonts
nl: Nieuwe lettertypen downloaden

en: Delete Selected Fonts…
nl: Geselecteerde lettertypen verwijderen…

en: Change Preview Text…
nl: Voorbeeldtekst wijzigen…

en: Add Fonts
nl: Lettertypen toevoegen

en: Failed to save list of fonts to print.
nl: Kon de lijst met af te drukken lettertypen niet opslaan.

en: Failed to start font printer.
nl: Kon lettertypenafdrukker niet starten.

en: There are no printable fonts.
    You can only print non-bitmap and enabled fonts.
nl: Er zijn geen afdrukbare lettertypen.
    U kunt alleen niet-bitmap en geactiveerde lettertypen afdrukken.

en: Cannot Print
nl: Afdrukken niet mogelijk

en: You did not select anything to delete.
nl: U hebt niets geselecteerd om te verwijderen.

en: Nothing to Delete
nl: Niets om te verwijderen

en: <p>Do you really want to delete</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
nl: <p>Wilt u </p><p>'<b>%1</b>' verwijderen?</p>

en: Delete Font
nl: Lettertype verwijderen

en: Do you really want to delete this font? | Do you really want to delete these %1 fonts?
nl[0]: Wilt u dit lettertype verwijderen?
nl[1]: Wilt u deze %1 lettertypen verwijderen?

en: Delete Fonts
nl: Lettertypen verwijderen

en: Deleting font(s)…
nl: Lettertypen verwijderen…

en: You did not select anything to move.
nl: U hebt niets geselecteerd om te verplaatsen.

en: Nothing to Move
nl: Niets om te verplaatsen

en: <p>Do you really want to move</p><p>'<b>%1</b>'</p><p>from <i>%2</i> to <i>%3</i>?</p>
nl: <p>Wilt u </p><p>'<b>%1</b>'</p><p>van <i>%2</i> naar <i>%3</i> verplaatsen?</p>

en: Move Font
nl: Lettertype verplaatsen

en: Move
nl: Verplaatsen

en: <p>Do you really want to move this font from <i>%2</i> to <i>%3</i>?</p> | <p>Do you really want to move these %1 fonts from <i>%2</i> to <i>%3</i>?</p>
nl[0]: <p>Wilt u dit lettertype van <i>%2</i> naar <i>%3</i> verplaatsen?</p>
nl[1]: <p>Wilt u deze %1 lettertypen van <i>%2</i> naar <i>%3</i> verplaatsen?</p>

en: Move Fonts
nl: Lettertypen verplaatsen

en: Moving font(s)…
nl: Lettertypen worden verplaatst…

en: Export Group
nl: Groep exporteren

en: No files?
nl: Geen bestanden?

en: Failed to open %1 for writing
nl: Openen van %1 voor schrijven is mislukt

en: Create New Group
nl: Nieuwe groep maken

en: Name of new group:
nl: Naan van nieuwe groep:

en: New Group
nl: Nieuwe groep

en: Preview Text
nl: Voorbeeldtekst

en: Please enter new text:
nl: Nieuwe tekst invoeren:

en: Scanning font list…
nl: Lijst met lettertypen scannen…

en: No fonts
nl: Geen lettertypen

en: 1 Font | %1 Fonts
nl[0]: Lettertype
nl[1]: %1 lettertypen

en: <table><tr><td align="right">Enabled:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Disabled:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Partially enabled:</td><td>%3</td></tr><tr><td align="right">Total:</td><td>%4</td></tr></table>
nl: <table><tr><td align="right">Ingeschakeld:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Uitgeschakeld:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Gedeeltelijk ingeschakeld:</td><td>%3</td></tr><tr><td align="right">Totaal aantal:</td><td>%4</td></tr></table>

en: <table><tr><td align="right">Enabled:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Disabled:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Total:</td><td>%3</td></tr></table>
nl: <table><tr><td align="right">Ingeschakeld:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Uitgeschakeld:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Totaal aantal:</td><td>%3</td></tr></table>

en: Looking for any associated files…
nl: Zoekt naar geassocieerde bestanden…

en: Scanning Files…
nl: Bestanden scannen…

en: Looking for additional files to install…
nl: Zoekt naar aanvullende bestanden om te installeren…

en: Looking for files associated with %1
nl: Zoekt naar bestanden geassocieerd met %1

en: Installing font(s)…
nl: Lettertype(n) installeren…

en: You did not select anything to enable.
nl: U hebt niets geselecteerd om te activeren.

en: You did not select anything to disable.
nl: U hebt niets geselecteerd om te deactiveren.

en: Nothing to Enable
nl: Niets om te activeren

en: Nothing to Disable
nl: Niets om te deactiveren

en: <p>Do you really want to enable</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
nl: <p>Wilt u </p><p>'<b>%1</b>' activeren?</p>

en: <p>Do you really want to disable</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
nl: <p>Wilt u </p><p>'<b>%1</b>' deactiveren?</p>

en: <p>Do you really want to enable</p><p>'<b>%1</b>', contained within group '<b>%2</b>'?</p>
nl: <p>Wilt u </p><p>'<b>%1</b>' activeren die zich in de groep '<b>%2</b>' bevindt?</p>

en: <p>Do you really want to disable</p><p>'<b>%1</b>', contained within group '<b>%2</b>'?</p>
nl: <p>Wilt u </p><p>'<b>%1</b>' deactiveren die zich in de groep '<b>%2</b>' bevindt?</p>

en: Enable Font
nl: Lettertype activeren

en: Disable Font
nl: Lettertype deactiveren

en: Do you really want to enable this font? | Do you really want to enable these %1 fonts?
nl[0]: Wilt u dit lettertype activeren?
nl[1]: Wilt u deze %1 lettertypen activeren?

en: Do you really want to disable this font? | Do you really want to disable these %1 fonts?
nl[0]: Wilt u dit lettertype deactiveren?
nl[1]: Wilt u deze %1 lettertypen deactiveren?

en: <p>Do you really want to enable this font contained within group '<b>%2</b>'?</p> | <p>Do you really want to enable these %1 fonts contained within group '<b>%2</b>'?</p>
nl[0]: <p>Wilt u dit lettertype dat zich in de groep '<b>%2</b>' bevindt activeren?</p>
nl[1]: <p>Wilt u deze %1 lettertypen die zich in de groep '<b>%2</b>' bevinden activeren?</p>

en: <p>Do you really want to disable this font contained within group '<b>%2</b>'?</p> | <p>Do you really want to disable these %1 fonts contained within group '<b>%2</b>'?</p>
nl[0]: <p>Wilt u dit lettertype dat zich in de groep '<b>%2</b>' bevindt deactiveren?</p>
nl[1]: <p>Wilt u deze %1 lettertypen die zich in de groep '<b>%2</b>' bevinden deactiveren?</p>

en: Enable Fonts
nl: Lettertypen activeren

en: Disable Fonts
nl: Lettertypen deactiveren

en: Enabling font(s)…
nl: Lettertype(n) worden ingeschakeld…

en: Disabling font(s)…
nl: Lettertype(n) worden uitgeschakeld…

en: Print Font Samples
nl: Lettertypevoorbeelden afdrukken

en: Select size to print font:
nl: Grootte selecteren voor het afdrukken van lettertypen:

en: Waterfall
nl: Waterval

en: Can only install fonts to either "%1" or "%2".
nl: Kan lettertypen alleen installeren in ofwel "%1" of "%2".

en: You cannot install a fonts package directly.
    Please extract %1, and install the components individually.
nl: U kunt niet rechtstreeks een lettertypenpakket installeren. Pak %1 eerst uit en installeer de componenten individueel.

en: Cannot copy fonts
nl: Kan lettertypen niet kopiëren

en: Cannot move fonts
nl: Kan lettertypen niet verplaatsen

en: Only fonts may be deleted.
nl: Aleen lettertypen mogen verwijderd worden.

en: Can only remove fonts from either "%1" or "%2".
nl: Kan alleen lettertypen uit ofwel "%1" of "%2" verwijderen.

en: Please specify "%1" or "%2".
nl: Geef "%1" of "%2" op.

en: No special methods supported.
nl: Geen ondersteuning voor speciale methoden.

en: Fonts
nl: Lettertypen

en: Failed to start the system daemon
nl: Starten van de systeemdaemon is mislukt

en: Backend died
nl: Backend is gestopt

en: %1 is a bitmap font, and these have been disabled on your system.
nl: %1 is een bitmap-lettertype. Deze zijn uitgeschakeld op uw systeem.

en: %1 contains the font <b>%2</b>, which is already installed on your system.
nl: %1 bevat het lettertype <b>%2</b>, dat al op uw systeem is geïnstalleerd.

en: %1 is not a font.
nl: %1 is geen lettertype.

en: Could not remove all files associated with %1
nl: Kan niet alle bestanden geassocieerd met %1 verwijderen

en: Unknown
nl: Onbekend

en: No characters found.
nl: Geen lettertekens gevonden.

[ctx: A sentence that uses all of the letters of the alphabet]
en: The quick brown fox jumps over the lazy dog
nl: Filmquiz bracht knappe ex-yogi van de wijs

en: ERROR: Could not determine font's name.
nl: FOUT: de naam van het lettertype kon niet worden bepaald.

en: Personal
nl: Persoonlijk

en: System
nl: Systeem

en: All
nl: Alles

en: Administrator
nl: Systeembeheerder

en: Thin
nl: Dun

en: Extra Light
nl: Extra licht

en: Ultra Light
nl: Ultralicht

en: Light
nl: Licht

en: Regular
nl: Regulier

en: Normal
nl: Normaal

en: Medium
nl: Middel

en: Demi Bold
nl: Demi vet

en: Semi Bold
nl: Semi vet

en: Bold
nl: Vet

en: Extra Bold
nl: Extra vet

en: Ultra Bold
nl: Ultra vet

en: Black
nl: Zwart

en: Heavy
nl: Zwaar

en: Italic
nl: Cursief

en: Oblique
nl: Schuin

en: Ultra Condensed
nl: Ultra slank

en: Extra Condensed
nl: Extra slank

en: Condensed
nl: Slank

en: Semi Condensed
nl: Semi slank

en: Semi Expanded
nl: Semi breed

en: Expanded
nl: Breed

en: Extra Expanded
nl: Extra breed

en: Ultra Expanded
nl: Ultra breed

en: Monospaced
nl: Monospatiëring

en: Charcell
nl: Tekencel

en: Proportional
nl: Proportioneel

en: Other, Control
nl: Overig, Control

en: Other, Format
nl: Overig, opmaak

en: Other, Not Assigned
nl: Overig, niet toegewezen

en: Other, Private Use
nl: Overig, Private Use

en: Other, Surrogate
nl: Overig, Surrogate

en: Letter, Lowercase
nl: Letter, klein

en: Letter, Modifier
nl: Letter, modificatie

en: Letter, Other
nl: Letter, overig

en: Letter, Titlecase
nl: Letter, titel

en: Letter, Uppercase
nl: Letter, hoofd

en: Mark, Spacing Combining
nl: Markering, spatiëringcombinatie

en: Mark, Enclosing
nl: Markering, insluiting

en: Mark, Non-Spacing
nl: Markering, niet-spatiëring

en: Number, Decimal Digit
nl: Getal, decimaal

en: Number, Letter
nl: Getal, letter

en: Number, Other
nl: Getal, overig

en: Punctuation, Connector
nl: Punctuatie, verbinding

en: Punctuation, Dash
nl: Punctuatie, stip

en: Punctuation, Close
nl: Punctuatie, sluiten

en: Punctuation, Final Quote
nl: Punctuatie, finaal citaat

en: Punctuation, Initial Quote
nl: Punctuatie, initieel citaat

en: Punctuation, Other
nl: Punctuatie, overig

en: Punctuation, Open
nl: Punctuatie, open

en: Symbol, Currency
nl: Symbool, valuta

en: Symbol, Modifier
nl: Symbool, modificatie

en: Symbol, Math
nl: Symbool, wiskunde

en: Symbol, Other
nl: Symbool, overig

en: Separator, Line
nl: Scheiding, regel

en: Separator, Paragraph
nl: Scheiding, alinea

en: Separator, Space
nl: Scheiding, spatie

en: Category
nl: Categorie

en: XML Decimal Entity
nl: XML decimale entiteit

en: Show Face:
nl: Lettertype tonen:

en: Install…
nl: Installeren…

en: Change Text…
nl: Tekst wijzigen…

en: Could not read font.
nl: Kon lettertype niet lezen.

en: Preview String
nl: Voorbeeldtekst

en: Please enter new string:
nl: Nieuwe tekst invoeren:

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: &Main Toolbar
nl: Hoof&dwerkbalk

en: Preview Type
nl: Voorbeeldtype

en: Standard Preview
nl: Standaardvoorbeeld

en: All Characters
nl: Alle lettertekens

en: Unicode Block: %1
nl: Unicode-blok: %1

en: Unicode Script: %1
nl: Unicode-script: %1

en: Basic Latin
nl: Basis latijn

en: Latin-1 Supplement
nl: Latijn-1 supplement

en: Latin Extended-A
nl: Latijn uitgebreid-A

en: Latin Extended-B
nl: Latijn uitgebreid-B

en: IPA Extensions
nl: IPA-extensies

en: Spacing Modifier Letters
nl: Letters-spatiëring modificatie

en: Combining Diacritical Marks
nl: Combinerende diakritische tekens

en: Greek and Coptic
nl: Grieks en koptisch

en: Cyrillic
nl: Cyrillisch

en: Cyrillic Supplement
nl: Cyrillisch supplement

en: Armenian
nl: Armeens

en: Hebrew
nl: Hebreeuws

en: Arabic
nl: Arabisch

en: Arabic Supplement
nl: Arabisch supplement

en: Bengali
nl: Bengaals

en: Sinhala
nl: Singalees

en: Lao
nl: Laotiaans

en: Tibetan
nl: Tibetaans

en: Georgian
nl: Georgisch

en: Ethiopic
nl: Ethiopisch

en: Ethiopic Supplement
nl: Ethiopisch supplement

en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics
nl: Verendigde Canadese Aboriginal Syllabics

en: Ogham
nl: Oghams

en: Runic
nl: Runen

en: Mongolian
nl: Mongools

en: New Tai Lue
nl: Nieuw Tai Lue

en: Khmer Symbols
nl: Khmer-symbolen

en: Buginese
nl: Buginees

en: Balinese
nl: Balinees

en: Phonetic Extensions
nl: Fonetische extensies

en: Phonetic Extensions Supplement
nl: Fonetische extensies supplement

en: Combining Diacritical Marks Supplement
nl: Combinerende diakritische tekens supplement

en: Latin Extended Additional
nl: Latijn uitgebreid additioneel

en: Greek Extended
nl: Grieks uitgebreid

en: General Punctuation
nl: Algemene punctuatie

en: Superscripts and Subscripts
nl: Superscripts en subscripts

en: Currency Symbols
nl: Valutasymbolen

en: Combining Diacritical Marks for Symbols
nl: Combinerende diakritische tekens voor symbolen

en: Letter-Like Symbols
nl: Letterachtige symbolen

en: Number Forms
nl: Cijfersymbolen

en: Arrows
nl: Pijlen

en: Mathematical Operators
nl: Wiskundige operatoren

en: Miscellaneous Technical
nl: Diversen technisch

en: Control Pictures
nl: Besturingsafbeeldingen

en: Optical Character Recognition
nl: Tekstherkenning

en: Enclosed Alphanumerics
nl: Ingesloten alfanumeriek

en: Box Drawing
nl: Boxtekening

en: Block Elements
nl: Blokelementen

en: Geometric Shapes
nl: Geometrische vormen

en: Miscellaneous Symbols
nl: Diverse symbolen

en: Miscellaneous Mathematical Symbols-A
nl: Diverse wiskundige symbolen-A

en: Supplemental Arrows-A
nl: Aanvullende pijlen-A

en: Braille Patterns
nl: Braillepatronen

en: Supplemental Arrows-B
nl: Aanvullende pijlen-B

en: Miscellaneous Mathematical Symbols-B
nl: Diverse wiskundige symbolen-B

en: Supplemental Mathematical Operators
nl: Aanvullende wiskundige operatoren

en: Miscellaneous Symbols and Arrows
nl: Diverse symbolen en pijlen

en: Glagolitic
nl: Glagolitisch

en: Latin Extended-C
nl: Latijn uitgebreid-C

en: Coptic
nl: Koptisch

en: Georgian Supplement
nl: Georgisch supplement

en: Ethiopic Extended
nl: Ethiopisch uitgebreid

en: Supplemental Punctuation
nl: Supplementaire punctuatie

en: CJK Radicals Supplement
nl: CJK-stamwoorden supplement

en: Kangxi Radicals
nl: Kangxi-stamwoorden

en: Ideographic Description Characters
nl: Ideografische beschrijvende tekens

en: CJK Symbols and Punctuation
nl: CJK-symbolen en -punctuatie

en: Hangul Compatibility Jamo
nl: Hangul compatibiliteits-Jamo

en: Bopomofo Extended
nl: Bopomofo Uitgebreid

en: CJK Strokes
nl: CJK-streken

en: Katakana Phonetic Extensions
nl: Katakana fonetische extensies

en: Enclosed CJK Letters and Months
nl: Ingesloten CJK-letters en maanden

en: CJK Compatibility
nl: CJK-compatibiliteit

en: CJK Unified Ideographs Extension A
nl: CJK verenigde ideogrammen extensie A

en: Yijing Hexagram Symbols
nl: Yijing Hexagram-symbolen

en: CJK Unified Ideographs
nl: Verenigde CJK-ideogrammen

en: Yi Syllables
nl: Yi-syllabelen

en: Yi Radicals
nl: Yi-stamwoorden

en: Modifier Tone Letters
nl: Letterbetoning modificatie

en: Latin Extended-D
nl: Latijn Uitgebreid-D

en: Hangul Syllables
nl: Hangul Syllabelen

en: High Surrogates
nl: Hoge surrogaten

en: High Private Use Surrogates
nl: Hoge privé-gebruik surrogaten

en: Low Surrogates
nl: Lage surrogaten

en: Private Use Area
nl: Gebied voor privaatgebruik

en: CJK Compatibility Ideographs
nl: CJK compatibiliteits-ideogrammen

en: Alphabetic Presentation Forms
nl: Alfabetische presentatievormen

en: Arabic Presentation Forms-A
nl: Arabische presentatievormen-A

en: Variation Selectors
nl: Variatie-selectors

en: Vertical Forms
nl: Verticale vormen

en: Combining Half Marks
nl: Combinerende halve tekens

en: CJK Compatibility Forms
nl: CJK compatibiliteitsvormen

en: Small Form Variants
nl: Kleine vormvarianten

en: Arabic Presentation Forms-B
nl: Arabische presentatievormen-B

en: Half-Width and Full-Width Forms
nl: Halve- en volle-breedte-vormen

en: Linear B Syllabary
nl: Lineair-B syllaben

en: Linear B Ideograms
nl: Lineair-B ideogrammen

en: Aegean Numbers
nl: Egeïsche getallen

en: Ancient Greek Numbers
nl: Oudgriekse getallen

en: Old Italic
nl: Oud cursief

en: Gothic
nl: Gothisch

en: Ugaritic
nl: Ugaritisch

en: Old Persian
nl: Oud Perzisch

en: Osmanya
nl: Osmaans

en: Cypriot Syllabary
nl: Cypriotische syllaben

en: Phoenician
nl: Foenisisch

en: Cuneiform
nl: Spijkerschrift

en: Cuneiform Numbers and Punctuation
nl: Cuneiform cijfers en punctuatie

en: Byzantine Musical Symbols
nl: Byzantijnse muzikale symbolen

en: Musical Symbols
nl: Muzikale symbolen

en: Ancient Greek Musical Notation
nl: Oud-Griekse muzikale notatie

en: Tai Xuan Jing Symbols
nl: Tai Xuan Jing-symbolen

en: Counting Rod Numerals
nl: Telraam nummers

en: Mathematical Alphanumeric Symbols
nl: Wiskundige alfanumerieke symbolen

en: CJK Unified Ideographs Extension B
nl: CJK verenigde ideogrammen extensie B

en: CJK Compatibility Ideographs Supplement
nl: CJK compatibiliteits-ideogrammen aanvulling

en: Variation Selectors Supplement
nl: Variatie selectoren supplement

en: Supplementary Private Use Area-A
nl: Aanvullend gebied voor privaatgebruik-A

en: Supplementary Private Use Area-B
nl: Aanvullend gebied voor privaatgebruik-B

en: Canadian Aboriginal
nl: Canadees Aboriginal

en: Common
nl: Algemeen

en: Cypriot
nl: Cypriotisch

en: Greek
nl: Grieks

en: Inherited
nl: Overgeërfd

en: Latin
nl: Latijn

en: Linear B
nl: Lineair B
