plasma-workspace - en to nl translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
nl: Scherm gedetecteerd

en: A display has been plugged in.
nl: Een scherm is ingeplugd.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
nl: Scherm verwijderd

en: A display has been unplugged.
nl: Een scherm is uitgenomen.

en: %1 has been plugged in.
nl: %1 is ingeplugd.

en: A USB device has been plugged in.
nl: Een USB-apparaat is ingeplugd.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
nl: USB-apparaat gedetecteerd

en: %1 has been unplugged.
nl: %1 is ontkoppeld.

en: A USB device has been unplugged.
nl: Een USB-apparaat is ontkoppeld.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
nl: USB-apparaat verwijderd
