plasma-desktop - en to nl translation catalogue (86 entries)

en: No fingerprint device found.
nl: Geen vingerafdrukapparaat gevonden.

en: Retry scanning your finger.
nl: Uw vinger opnieuw proberen te scannen.

en: Swipe too short. Try again.
nl: Veeg te kort. Probeer opnieuw.

en: Finger not centered on the reader. Try again.
nl: Vinger niet gecentreerd op de lezer. Opnieuw proberen.

en: Remove your finger from the reader, and try again.
nl: Uw vinger verwijderen van de lezer en opnieuw proberen.

en: Fingerprint enrollment has failed.
nl: Invoeren van vingerafdruk is mislukt.

en: There is no space left for this device, delete other fingerprints to continue.
nl: Er is geen ruimte over op dit apparaat, verwijder andere vingerafdrukken om door te gaan.

en: The device was disconnected.
nl: De verbinding met het apparaat verbroken.

en: An unknown error has occurred.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden.

en: Change Password
nl: Wachtwoord wijzigen

en: Set Password
nl: Wachtwoord instellen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Confirm password
nl: Wachtwoord bevestigen

en: Passwords must match
nl: Wachtwoorden moeten overeenkomen

en: Change Wallet Password?
nl: Wachtwoord van portefeuille wijzigen?

[ctx: @info]
en: Now that you have changed your login password, you may also want to change the password on your default KWallet to match it.
nl: Nu u uw aanmeldwachtwoord hebt gewijzigd, wilt u misschien ook het wachtwoord van uw standaard KWallet wijzigen om het overeen te laten komen.

en: What is KWallet?
nl: Wat is KWallet?

en: KWallet is a password manager that stores your passwords for wireless networks and other encrypted resources. It is locked with its own password which differs from your login password. If the two passwords match, it can be unlocked at login automatically so you don't have to enter the KWallet password yourself.
nl: KWallet is een wachtwoordbeheerder die uw wachtwoorden voor draadloze netwerken en andere versleutelde hulpbronnen opslaat. Het wordt vergrendeld met zijn eigen wachtwoord wat verschilt van uw aanmeldwachtwoord. Als de twee wachtwoorden gelijk zijn, kan het automatisch ontgrendeld worden bij aanmelden zodat u het wachtwoord van KWallet niet zelf hoeft in te voeren.

en: Change Wallet Password
nl: Wachtwoord van portefeuille wijzigen

en: Leave Unchanged
nl: Ongewijzigd laten

en: Create User
nl: Gebruiker aanmaken

en: Name:
nl: Naam:

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Standard
nl: Standaard

en: Administrator
nl: Systeembeheerder

en: Account type:
nl: Accounttype:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Confirm password:
nl: Wachtwoord bevestigen:

en: Create
nl: Aanmaken

[ctx: @title:window]
en: Select Picture Area
nl: Afbeeldingengebied selecteren

[ctx: @info:status]
en: Finger enrolled
nl: Vinger ingevoerd

en: Please repeatedly press your right index finger on the fingerprint sensor.
nl: Druk herhaaldelijk uw rechter wijsvinger op de vingerprintsensor.

en: Please repeatedly press your right middle finger on the fingerprint sensor.
nl: Druk herhaaldelijk uw rechter middelvinger op de vingerprintsensor.

en: Please repeatedly press your right ring finger on the fingerprint sensor.
nl: Druk herhaaldelijk uw rechter ringvinger op de vingerprintsensor.

en: Please repeatedly press your right little finger on the fingerprint sensor.
nl: Druk herhaaldelijk uw rechter pink op de vingerprintsensor.

en: Please repeatedly press your right thumb on the fingerprint sensor.
nl: Druk herhaaldelijk uw rechter duim op de vingerprintsensor.

en: Please repeatedly press your left index finger on the fingerprint sensor.
nl: Druk herhaaldelijk uw linker wijsvinger op de vingerprintsensor.

en: Please repeatedly press your left middle finger on the fingerprint sensor.
nl: Druk herhaaldelijk uw linker middelvinger op de vingerprintsensor.

en: Please repeatedly press your left ring finger on the fingerprint sensor.
nl: Druk herhaaldelijk uw linker ringvinger op de vingerprintsensor.

en: Please repeatedly press your left little finger on the fingerprint sensor.
nl: Druk herhaaldelijk uw linker pink op de vingerprintsensor.

en: Please repeatedly press your left thumb on the fingerprint sensor.
nl: Druk herhaaldelijk uw linker duim op de vingerprintsensor.

en: Please repeatedly swipe your right index finger on the fingerprint sensor.
nl: Veeg herhaaldelijk uw rechter wijsvinger over de vingerprintsensor.

en: Please repeatedly swipe your right middle finger on the fingerprint sensor.
nl: Veeg herhaaldelijk uw rechter middelvinger over de vingerprintsensor.

en: Please repeatedly swipe your right ring finger on the fingerprint sensor.
nl: Veeg herhaaldelijk uw rechter ringvinger over de vingerprintsensor.

en: Please repeatedly swipe your right little finger on the fingerprint sensor.
nl: Veeg herhaaldelijk uw rechter pink over de vingerprintsensor.

en: Please repeatedly swipe your right thumb on the fingerprint sensor.
nl: Veeg herhaaldelijk uw rechter duim over de vingerprintsensor.

en: Please repeatedly swipe your left index finger on the fingerprint sensor.
nl: Veeg herhaaldelijk uw linker wijsvinger over de vingerprintsensor.

en: Please repeatedly swipe your left middle finger on the fingerprint sensor.
nl: Veeg herhaaldelijk uw linker middelvinger over de vingerprintsensor.

en: Please repeatedly swipe your left ring finger on the fingerprint sensor.
nl: Veeg herhaaldelijk uw linker ringvinger over de vingerprintsensor.

en: Please repeatedly swipe your left little finger on the fingerprint sensor.
nl: Veeg herhaaldelijk uw linker pink over de vingerprintsensor.

en: Please repeatedly swipe your left thumb on the fingerprint sensor.
nl: Veeg herhaaldelijk uw linker duim over de vingerprintsensor.

en: Configure Fingerprints
nl: Vingerafdrukken configureren

en: Add
nl: Toevoegen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Done
nl: Gereed

en: Re-enroll finger
nl: Vinger opnieuw invoeren

en: Delete fingerprint
nl: Vingerafdruk verwijderen

en: No fingerprints added
nl: Geen vingerafdruk toegevoegd

en: Users
nl: Gebruikers

[ctx: @action:button As in, 'add new user']
en: Add New…
nl: Nieuwe toevoegen…

[ctx: @action:button]
en: Add New User…
nl: Nieuwe gebruiker toevoegen…

[ctx: @info:usagetip]
en: Press Space to edit the user profile
nl: Op spatie drukken om het gebruikersprofiel te bewerken

en: Pick a finger to enroll
nl: Een vinger kiezen om in te voeren

[ctx: @title]
en: Change Avatar
nl: Avatar vervangen

[ctx: @item:intable]
en: It's Nothing
nl: Het is niets

[ctx: @action:button]
en: Go Back
nl: Ga terug

[ctx: @action:button]
en: Initials
nl: Initialen

[ctx: @action:button]
en: Choose File…
nl: Bestand kiezen…

[ctx: @title]
en: Choose a picture
nl: Een afbeelding kiezen

[ctx: @option file type (mime type) for avif, bmp, gif, jp2, jpeg, jpg, pbm, pgm, png, ppm, tiff, wbmp, webp, xbm, xpm image file formats; do not translate *.avif, *.bmp, *.gif, *.jp2, *.jpeg, *.jpg, *.pbm, *.pgm, *.png, *.ppm, *.tiff, *.wbmp, *.webp, *.xbm, *.xpm]
en: Image files (All major file types) (*.avif *.bmp *.gif *.jp2 *.jpeg *.jpg *.pbm *.pgm *.png *.ppm *.tiff *.wbmp *.webp *.xbm *.xpm)
nl: Afbeeldingsbestanden (alle belangrijke bestandstypen) (*.avif *.bmp *.gif *.jp2 *.jpeg *.jpg *.pbm *.pgm *.png *.ppm *.tiff *.wbmp *.webp *.xbm *.xpm)

[ctx: @action:button]
en: Placeholder Icon
nl: Plaatshouderpictogram

[ctx: @info:whatsthis]
en: User avatar placeholder icon
nl: Plaatshouderpictogram van avatar van gebruiker

en: Change avatar
nl: Avatar vervangen

en: Cannot change the account type to Standard unless there is at least one other Administrator account on the system. Without one, authentication would become impossible or require the insecure use of the root password.
nl: Kan het type account niet wijzigen naar standaard tenzij er minstens een ander systeembeheerderaccount is op het systeem. Zonder deze zou authenticatie onmogelijk worden of vereist het onveilige gebruik van het wachtwoord van root.

en: Email address:
nl: E-mailadres:

en: Delete files
nl: Bestanden verwijderen

en: Keep files
nl: Bestanden bewaren

en: Delete User…
nl: Gebruiker verwijderen…

en: Configure Fingerprint Authentication…
nl: Authenticatie met vingerafdruk configureren

[ctx: @info]
en: Fingerprints can be used in place of a password when unlocking the screen and providing administrator permissions to applications and command-line programs that request them.<nl/><nl/>Logging into the system with your fingerprint is not yet supported.
nl: Vingerafdrukken kunnen gebruikt worden in plaats van een wachtwoord bij ontgrendelen van het scherm en het leveren van beheersrechten aan toepassingen en opdrachtregelprogramma's die er om vragen.<nl/><nl/>Aanmelden in het systeem met uw vingerafdruk wordt nog niet ondersteund.

en: Could not get permission to save user %1
nl: Kon geen toegangsrechten verkrijgen om gebruiker %1 op te slaan

en: There was an error while saving changes
nl: Er was een fout tijdens opslaan van wijzigingen

en: Failed to resize image: opening temp file failed
nl: Afbeelding van grootte wijzigen is mislukt: openen van tijdelijk bestand is mislukt

en: Failed to resize image: writing to temp file failed
nl: Afbeelding van grootte wijzigen is mislukt: schrijven naar tijdelijk bestand is mislukt

en: Your Account
nl: Uw account

en: Other Accounts
nl: Andere accounts
