plasma-workspace - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: %1 is not a valid GTK Theme archive.
nl: %1 is geen geldig GTK-thema-archief.

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
nl: Er ging iets fout bij het laden van de configuratiedialoog van deze stijl.

en: Failed to apply selected style '%1'.
nl: Toepassen van geselecteerde stijl '%1' is mislukt.

en: Configure %1
nl: %1 configureren

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
nl: Tabblad 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: Push Button
nl: Drukknop

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox)
en: Combo box
nl: Keuzelijst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
nl: Keuzevakje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
nl: Keuzerondje

note: i18n: ectx: label, entry (widgetStyle), group (KDE)
en: Application style
nl: Stijl van toepassing

note: i18n: ectx: label, entry (iconsOnButtons), group (KDE)
en: Show icons on buttons
nl: Pictogrammen in knoppen tonen

note: i18n: ectx: label, entry (iconsInMenus), group (KDE)
en: Show icons in menus
nl: Pictogrammen op in menu's weergeven

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyle), group (Toolbar style)
en: Main toolbar label
nl: Label van hoofdwerkbalk

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyleOtherToolbars), group (Toolbar style)
en: Secondary toolbar label
nl: Label van secondaire werkbalk

[ctx: @title:window]
en: Configure Icons and Toolbars
nl: Pictogrammen en werkbalken configureren

en: Show icons:
nl: Pictogrammen tonen:

en: On buttons
nl: Op knoppen

en: In menus
nl: In menu's

en: Main toolbar label:
nl: Label van hoofdwerkbalk:

en: None
nl: Geen

en: Text only
nl: Alleen tekst

en: Beside icons
nl: Naast pictogrammen

en: Below icon
nl: Onder pictogram

en: Secondary toolbar label:
nl: Label van secondaire werkbalk:

en: GNOME/GTK Application Style
nl: Stijl van GNOME/GTK-toepassingen

en: GTK theme:
nl: GTK-thema:

en: Preview…
nl: Voorbeeld…

en: Install from File…
nl: Uit bestand installeren…

en: Get New GNOME/GTK Application Styles…
nl: Stijlen van GNOME/GTK-toepassingen ophalen…

en: Select GTK Theme Archive
nl: GTK-thema-archief selecteren

en: GTK Theme Archive (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)
nl: GTK-thema-archief (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)

en: Configure Icons and Toolbars…
nl: Pictogrammen en werkbalken configureren…

en: Configure GNOME/GTK Application Style…
nl: Stijl van GNOME/GTK-toepassingen configureren…

en: Configure Style…
nl: Stijl configureren…
