kfontinst - en to ne translation catalogue (350 entries)

en: Where to Install
ne: कहाँ स्थापना गर्नुहुन्छ

en: Font Installer
ne: फन्ट स्थापनाकर्ता

en: Simple font installer
ne: साधारण फन्ट स्थापनाकर्ता

en: (C) Craig Drummond, 2007
ne: (C)  Craig Drummond, 2007

en: URL to install
ne: स्थापना गर्ने यूआरएल

en: Print
ne: मुद्रण गर्नुहोस्

en: Font Printer
ne: फन्ट मुद्रक

en: Simple font printer
ne: साधारण फन्ट मुद्रक

en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
ne: winId द्वारा निर्दिष्ट गरेको एउटा एक्स अनुप्रयोगका लागि संवाद चलायमान बनाउँदछ

en: Size index to print fonts
ne: फन्ट मुद्रण गर्न साइज अनुक्रमणिका

en: Font to print, specified as "Family,Style" where Style is a 24-bit decimal number composed as: <weight><width><slant>
ne: मुद्रण गरिने फन्ट, "Family,Style"  निर्दिष्ट गरिएको छ जहाँ शैलीको रूपमा २४-बिट दशमलव सङ्ख्यामा निम्न किसिमले संयोजन गरिन्छ: <weight><width><slant>

en: File containing list of fonts to print
ne: मुद्रण गर्न फन्टको फाइल समाविष्ट गरिएको सूची

en: Remove file containing list of fonts to print
ne: मुद्रण गर्न फन्टको फाइल समाविष्ट भएको सूची हटाउनुहोस्

en: Select Font to View
ne: हेर्नका लागि फन्ट चयन गर्नुहोस्

en: URL to open
ne: खोलिने यूआरएल

en: Font Viewer
ne: फन्ट दृश्यकर्ता

en: Simple font viewer
ne: साधारण फन्ट दृश्यकर्ता

en: Duplicate Fonts
ne: नक्कली फन्ट

en: No duplicate fonts found.
ne: कुनै नक्कली फन्ट फेला परेन ।

en: Are you sure you wish to delete:
    %1
ne: तपाईँ यसलाई मेट्न यकिन हुनुहुन्छ:
    %1

en: Are you sure you wish to delete:
ne: तपाईँ मेट्न यकिन हुनुहुन्छ:

en: Font/File
ne: फन्ट/फाइल

en: Size
ne: साइज

en: Date
ne: मिति

en: Links To
ne: यसमा लिङ्क गर्दछ

en: Family
ne: फेमिलि

en: Style
ne: शैली

en: Foundry
ne: धातु

en: FontConfig Match
ne: फन्ट कन्फिग मिलान

en: File Location
ne: फाइल स्थान

en: Writing System
ne: लेखाइ प्रणाली

en: Set Criteria
ne: मापदण्ड सेट गर्नुहोस्

en: Symbol/Other
ne: प्रतीक/अन्य

en: Font
ne: फन्ट

en: This column shows the status of the font family, and of the individual font styles.
ne: यो स्तम्भले फन्ट परिवार र व्यक्तिगत फन्ट शैलीहरूको वस्तुस्थिति देखाउँछ ।

en: Enable
ne: सक्षम पार्नुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम पार्नुहोस्

en: Reload
ne: पुन: लोड गर्नुहोस्

en: Open all %1 fonts in font viewer?
ne: फन्ट दृश्यकर्तामा सबै %1 फन्टहरू खोल्नुहुन्छ ?

en: All Fonts
ne: सबै फन्ट

en: Personal Fonts
ne: व्यक्तिगत फन्ट

en: System Fonts
ne: प्रणाली फन्ट

en: Unclassified
ne: वर्गीकरण नगरिएको

en: Group
ne: समूह

en: <p>Do you really want to remove '<b>%1</b>'?</p><p><i>This will only remove the group, and not the actual fonts.</i></p>
ne: <p>तपाईँ साँच्चिकै '<b>%1</b>' हटाउन चाहनुहुन्छ ?</p><p><i>यसले समूह मात्र हटाउनेछ, तर वास्तविक फन्ट होइन ।</i></p>

en: Remove Group
ne: समूह हटाउनुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Remove group
ne: समूह हटाउनुहोस्

en: <h3>Font Groups</h3><p>This list displays the font groups available on your system. There are 2 main types of font groups:<ul><li><b>Standard</b> are special groups used by the font manager.<ul>%1</ul></li><li><b>Custom</b> are groups created by you. To add a font family to one of these groups simply drag it from the list of fonts, and drop onto the desired group. To remove a family from the group, drag the font onto the "All Fonts" group.</li></ul></p>
ne: <h3>फन्ट समूहहरू</h3><p>यो सूचीले तपाईँको प्रणालीमा उपलब्ध भएको फन्ट समूहहरू प्रदर्शन गर्दछ । त्यहाँ मुख्य गरेर २ प्रकारको फन्ट समूहहरू छन् ।:<ul><li><b>मानक</b> फन्ट प्रबन्धकले प्रयोग गर्ने विशेष समूहहरू हुन् ।<ul>%1</ul></li><li><b>अनुकूल</b> तपाईँले सिर्जना गर्नुभएको समूहहरू हुन् । यी मध्ये एउटामा फन्ट परिवार थप्न सामान्य रूपमा फन्टको सूचीबाट यसलाई तान्नुहोस्, इच्छ्याएको समूहमा छोड्नुहोस् । समूहबाट परिवार हटाउन, "सबै फन्ट" समूहमा फन्ट तान्नुहोस् ।</li></ul></p>

en: <li><i>All Fonts</i> contains all the fonts installed on your system.</li><li><i>Unclassified</i> contains all fonts that have not yet been placed within a "Custom" group.</li>
ne: <li><i>सबै फन्ट</i> ले तपाईँको प्रणालीमा स्थापना भएको सबै फन्ट स्थापना गर्दछ । </li><li><i>वर्गीकरण नगरिएका</i> ले सबै फन्टहरू समाविष्ट गर्दछ जुन अहिले सम्म "Custom" समूहसँग प्रतिस्थापन गरिएको छैन ।</li>

en: <li><i>All Fonts</i> contains all the fonts installed on your system - both  "System" and "Personal".</li><li><i>System</i> contains all fonts that are installed system-wide (i.e. available to all users).</li><li><i>Personal</i> contains your personal fonts.</li><li><i>Unclassified</i> contains all fonts that have not yet been placed within a "Custom" group.</li>
ne: <li><i>All Fonts</i> तपाईँको प्रणालीमा स्थापना भएको सबै फन्टहरू समाविष्ट गर्दछ - दुवै  "System" र "Personal" ।</li><li><i>System</i> सबै फन्टहरू समाविष्ट गर्दछ जुन प्रणाली-गत स्थापना गरिएका छन् (जुन सबै प्रयोगकर्तालाई उपलब्ध हुन्छ) ।</li><li><i>व्यक्तिगतले</i> तपाईँको व्यक्तिगत फन्टहरू समाविष्ट गर्दछ ।</li><li><i>वर्गीकरण नगरिएकोले</i> सबै फन्ट समाविष्ट गर्दछ जुन अहिले सम्म "अनुकूल" समूहसँग प्रतिस्थापन गरिएको छैन ।</li>

en: Skip
ne: फड्काउनुहोस्

en: AutoSkip
ne: स्वत: फड्काउनुहोस्

en: Installing
ne: स्थापना गर्दै

en: Uninstalling
ne: स्थापनाबाट हटाउँदै

en: Enabling
ne: सक्षम गर्दै

en: Moving
ne: सारिँदै

en: Updating
ne: अद्यावधिक गर्दै

en: Disabling
ne: अक्षम गर्दै

en: This displays a preview of the selected font.
ne: यसले चयन गरिएको फन्टको पूर्वावलोकन प्रदर्शन गर्दछ ।

en: Add Fonts
ne: फन्ट थप्नुहोस्

en: Failed to save list of fonts to print.
ne: मुद्रण गर्न फन्टको सूची बचत गर्न असफल भयो ।

en: Failed to start font printer.
ne: फन्ट मुद्रक सुरु गर्न असफल भयो ।

en: There are no printable fonts.
    You can only print non-bitmap and enabled fonts.
ne: त्यहाँ मुद्रणयोग्य फन्ट छैन ।
    तपाईँ बिटम्याप नभएका फन्ट मात्र मुद्रण गर्न र फन्ट सक्षम गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: Cannot Print
ne: मुद्रण गर्न सकिँदैन

en: You did not select anything to delete.
ne: तपाईँले मेट्नका लागि केही चयन गर्नु भएन ।

en: Nothing to Delete
ne: मेट्नका लागि केही छैन

en: <p>Do you really want to delete</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
ne: <p>तपाईँ साँच्चिकै</p><p>'<b>%1</b>' मेट्न चाहनुहुन्छ?</p>

en: Delete Font
ne: फन्ट मेट्नुहोस्

en: Do you really want to delete this font? | Do you really want to delete these %1 fonts?
ne[0]: के तपाईँ साँच्चिकै यो फन्ट मेट्न चाहनहुन्छ?
ne[1]: के तपाईँ साँच्चिकै यो %1 फन्ट  मेट्न चाहनहुन्छ?

en: Delete Fonts
ne: फन्ट मेट्नुहोस्

en: You did not select anything to move.
ne: तपाईँले सार्नका लागि केही चयन गर्नु भएन ।

en: Nothing to Move
ne: सार्नका लागि केही छैन

en: Move Font
ne: फन्ट सार्नुहोस्

en: Move
ne: सार्नुहोस्

en: Move Fonts
ne: फन्ट सार्नुहोस्

en: Create New Group
ne: नयाँ समूह सिर्जना गर्नुहोस्

en: New Group
ne: नयाँ समूह

en: No fonts
ne: फन्ट छैन

en: 1 Font | %1 Fonts
ne[0]: 1 फन्ट
ne[1]: %1 फन्ट

en: Looking for files associated with %1
ne: %1 सँग सम्बन्धित फाइलहरूका लागि खोजी गर्दै

en: You did not select anything to enable.
ne: तपाईँले सक्षम गर्नका लागि केही चयन गर्नु भएन ।

en: You did not select anything to disable.
ne: तपाईँले अक्षम गर्नका लागि केही चयन गर्नु भएन ।

en: Nothing to Enable
ne: सक्षम गर्नका लागि केही छैन

en: Nothing to Disable
ne: अक्षम गर्नका लागि केही छैन

en: <p>Do you really want to enable</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
ne: <p>तपाईँ साँच्चिकै यसलाई सक्षम गर्न चाहनुहुन्छ </p><p>'<b>%1</b>'?</p>

en: <p>Do you really want to disable</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
ne: <p>तपाईँ साँच्चिकै यसलाई अक्षम गर्न चाहनुहुन्छ </p><p>'<b>%1</b>'?</p>

en: <p>Do you really want to enable</p><p>'<b>%1</b>', contained within group '<b>%2</b>'?</p>
ne: <p>तपाईँ साँच्चिकै </p><p>'<b>%1</b>' सक्षम गर्न चाहनुहुन्छ? जुन '<b>%2</b>'?</p> समूहमा अवस्थित छ ।

en: <p>Do you really want to disable</p><p>'<b>%1</b>', contained within group '<b>%2</b>'?</p>
ne: <p>तपाईँ साँच्चिकै </p><p>'<b>%1</b>' अक्षम गर्न चाहनुहुन्छ? जुन '<b>%2</b>'?</p> समूहमा अवस्थित छ ।

en: Enable Font
ne: फन्ट सक्षम गर्नुहोस्

en: Disable Font
ne: फन्ट अक्षम गर्नुहोस्

en: Do you really want to enable this font? | Do you really want to enable these %1 fonts?
ne[0]: के तपाईँ साँच्चिकै यो फन्ट सक्षम गर्न चाहनहुन्छ?
ne[1]: के तपाईँ साँच्चिकै यो %1 फन्ट सक्षम गर्न चाहनहुन्छ?

en: Do you really want to disable this font? | Do you really want to disable these %1 fonts?
ne[0]: तपाईँ साँच्चिकै यो फन्ट अक्षम गर्न चाहनुहुन्छ ?
ne[1]: तपाईँ साँच्चिकै यी %1 फन्ट अक्षम गर्न चाहनुहुन्छ ?

en: <p>Do you really want to enable this font contained within group '<b>%2</b>'?</p> | <p>Do you really want to enable these %1 fonts contained within group '<b>%2</b>'?</p>
ne[0]: <p>तपाईँ साँच्चिकै समूह '<b>%2</b>' भित्र समाविष्ट भएको यो फन्ट सक्षम गर्न चाहनुहुन्छ ?</p>
ne[1]: <p>तपाईँ साँच्चिकै समूह '<b>%2</b>' भित्र समाविष्ट %1 यो फन्ट सक्षम गर्न चाहनुहुन्छ ?</p>

en: <p>Do you really want to disable this font contained within group '<b>%2</b>'?</p> | <p>Do you really want to disable these %1 fonts contained within group '<b>%2</b>'?</p>
ne[0]: <p>तपाईँ साँच्चिकै समूह '<b>%2</b>' भित्र समाविष्ट भएको यो फन्ट अक्षम गर्न चाहनुहुन्छ ?</p>
ne[1]: <p>तपाईँ साँच्चिकै समूह '<b>%2</b>' भित्र समाविष्ट %1 फन्ट अक्षम गर्न चाहनुहुन्छ ?</p>

en: Enable Fonts
ne: फन्ट सक्षम गर्नुहोस्

en: Disable Fonts
ne: फन्ट अक्षम गर्नुहोस्

en: Print Font Samples
ne: फन्ट नमूना मुद्रण गर्नुहोस्

en: Select size to print font:
ne: फन्ट मुद्रण गर्न साइज चयन गर्नुहोस्:

en: Waterfall
ne: झरना

en: 12pt
ne: १२ पीटी

en: 18pt
ne: १८ पीटी

en: 24pt
ne: २४ पीटी

en: 36pt
ne: ३६ पीटी

en: 48pt
ne: ४८ पीटी

en: You cannot install a fonts package directly.
    Please extract %1, and install the components individually.
ne: तपाईँले सिधै फन्ट प्याकेज स्थापना गर्न सक्नुहुन्न ।
    कृपया %1 छोड्नुहोस्, र फरक फरक अवयवहरू स्थापना गर्नुहोस् ।

en: Please specify "%1" or "%2".
ne: कृपया, "%1" वा "%2" निर्दिष्ट गर्नुहोस् ।

en: Fonts
ne: फन्टहरू

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: No characters found.
ne: कुनै क्यारेक्टरहरू फेला परेन ।

[ctx: A sentence that uses all of the letters of the alphabet]
en: The quick brown fox jumps over the lazy dog
ne: द्रुत खैरो स्याल अल्क्षी कुकुर माथि उफ्रन्छ

[ctx: Numbers and characters]
en: 0123456789.:,;(*!?'/\")£$€%^&-+@~#<>{}[]
ne: 0123456789.:,;(*!?'/\")£$€%^-+@~#<>{}[]

en: ERROR: Could not determine font's name.
ne: त्रुटि: फन्टको नाम निर्धारण गर्न सकिँदैन ।

en: Personal
ne: व्यक्तिगत

en: System
ne: प्रणाली

en: All
ne: सबै

en: Administrator
ne: प्रशासक

en: Thin
ne: पातलो

en: Extra Light
ne: अतिरिक्त प्रकाश

en: Ultra Light
ne: बाह्य प्रकाश

en: Light
ne: प्रकाश

en: Regular
ne: नियमित

en: Normal
ne: सामान्य

en: Medium
ne: मध्यम

en: Demi Bold
ne: अर्ध बाक्लो

en: Semi Bold
ne: आधा बाक्लो

en: Bold
ne: बाक्लो

en: Extra Bold
ne: अतिरिक्त बाक्लो

en: Ultra Bold
ne: बाह्य बाक्लो

en: Black
ne: कालो

en: Heavy
ne: ठूलो

en: Roman
ne: रोमन

en: Italic
ne: छड्के

en: Oblique
ne: झुकेको

en: Ultra Condensed
ne: बाह्य सघन

en: Extra Condensed
ne: अतिरिक्त सघन

en: Condensed
ne: सघन

en: Semi Condensed
ne: अर्ध सघन

en: Semi Expanded
ne: अर्ध विस्तारित

en: Expanded
ne: विस्तारित

en: Extra Expanded
ne: अतिरिक्त विस्तारित

en: Ultra Expanded
ne: बाह्य विस्तारित

en: Monospaced
ne: मोनोस्पेस

en: Charcell
ne: क्यारेक्टर कक्ष

en: Proportional
ne: समानुपातिक

en: Other, Control
ne: अन्य, नियन्त्रण

en: Other, Format
ne: अन्य, ढाँचा

en: Other, Not Assigned
ne: अन्य, मानाङ्कित गरिएको छैन

en: Other, Private Use
ne: अन्य, निजी प्रयोग

en: Other, Surrogate
ne: अन्य, सरोगेट

en: Letter, Lowercase
ne: अक्षर, सानो वर्ण

en: Letter, Modifier
ne: अक्षर, परिमार्जक

en: Letter, Other
ne: अक्षर, अन्य

en: Letter, Titlecase
ne: अक्षर, शीर्षककेस

en: Letter, Uppercase
ne: अक्षर, ठूलो वर्ण

en: Mark, Spacing Combining
ne: चिन्ह, खाली ठाउँहरूको संयोजन गर्दा

en: Mark, Enclosing
ne: चिन्ह, आवृत गर्दै

en: Mark, Non-Spacing
ne: चिन्ह, खाली ठाउँ नभएको

en: Number, Decimal Digit
ne: सङ्ख्या, दशमलव अङ्क

en: Number, Letter
ne: सङ्ख्या, अक्षर

en: Number, Other
ne: सङ्ख्या, अन्य

en: Punctuation, Connector
ne: विराम चिन्ह, योजक

en: Punctuation, Dash
ne: विराम चिन्ह, ड्यास

en: Punctuation, Close
ne: विराम चिन्ह, बन्द

en: Punctuation, Final Quote
ne: विराम चिन्ह, अन्तिम उद्धरण

en: Punctuation, Initial Quote
ne: विराम चिन्ह, पहिलो उद्धरण

en: Punctuation, Other
ne: विराम चिन्ह, अन्य

en: Punctuation, Open
ne: विराम चिन्ह, खोल्नुहोस्

en: Symbol, Currency
ne: प्रतीक, मुद्रा

en: Symbol, Modifier
ne: प्रतीक, परिमार्जक

en: Symbol, Math
ne: प्रतीक, गणित

en: Symbol, Other
ne: प्रतीक, अन्य

en: Separator, Line
ne: विभाजक, रेखा

en: Separator, Paragraph
ne: विभाजक, अनुच्छेद

en: Separator, Space
ne: विभाजक, खाली ठाउँ

en: Category
ne: कोटि

en: XML Decimal Entity
ne: XML दशमलव अस्तित्व

en: Show Face:
ne: मोहडा देखाउनुहोस्:

en: Could not read font.
ne: फन्ट पढ्न सकेन ।

en: Preview String
ne: स्ट्रिङ पूर्वावलोकन गर्नुहोस्

en: Please enter new string:
ne: कृपया नयाँ स्ट्रिङ प्रविष्ट गर्नुहोस्:

en: Preview Type
ne: प्रकार पूर्वावलोकन गर्नुहोस्

en: Standard Preview
ne: मानक पूर्वावलोकन

en: All Characters
ne: सबै क्यारेक्टर

en: Unicode Block: %1
ne: युनिकोड खण्ड: %1

en: Unicode Script: %1
ne: युनिकोड स्क्रिप्ट: %1

en: Basic Latin
ne: आधारभूत ल्याटिन

en: Latin-1 Supplement
ne: ल्याटिन-१ परिशिष्ट

en: Latin Extended-A
ne: ल्याटिन विस्तारित-A

en: Latin Extended-B
ne: ल्याटिन विस्तारित-B

en: IPA Extensions
ne: IPA विस्तार

en: Spacing Modifier Letters
ne: खाली ठाउँ परिमार्जक अक्षरहरू

en: Combining Diacritical Marks
ne: भिन्न चिन्हहरू संयोजन गर्दै

en: Greek and Coptic
ne: ग्रीक र कपटिक

en: Cyrillic
ne: सिरिलिक

en: Cyrillic Supplement
ne: सिरिलिक परिशिष्ट

en: Armenian
ne: आर्मेनियाली

en: Hebrew
ne: हिब्रु

en: Arabic
ne: अरबी

en: Syriac
ne: सिरियाली

en: Arabic Supplement
ne: अरबी परिशिष्ट

en: Thaana
ne: थाना

en: NKo
ne: एनको

en: Devanagari
ne: देवनागरी

en: Bengali
ne: बङ्गाली

en: Gurmukhi
ne: गुरमुखी

en: Gujarati
ne: गुजराती

en: Oriya
ne: ओरिया

en: Tamil
ne: तामिल

en: Telugu
ne: तेलुगु

en: Kannada
ne: कन्नाडा

en: Malayalam
ne: मलयालम

en: Sinhala
ne: सिन्हाली

en: Thai
ne: थाई

en: Lao
ne: लाओ

en: Tibetan
ne: तिब्बती

en: Myanmar
ne: म्यान्मार

en: Georgian
ne: जर्जियाली

en: Hangul Jamo
ne: हङ्गल जामो

en: Ethiopic
ne: इथोपियाली

en: Ethiopic Supplement
ne: इथोपियाली परिशिष्ट

en: Cherokee
ne: चेरोकी

en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics
ne: एकीकृत क्यानाडियाली प्राचीन शब्दखण्ड

en: Ogham
ne: ओगम

en: Runic
ne: रुनिक

en: Tagalog
ne: ट्यागालग

en: Hanunoo
ne: हनुनो

en: Buhid
ne: बुहिड

en: Tagbanwa
ne: तगबनवा

en: Khmer
ne: खमेर

en: Mongolian
ne: मङ्गोलियन

en: Limbu
ne: लिम्बु

en: Tai Le
ne: ताइ ले

en: New Tai Lue
ne: नयाँ ताइ लुइ

en: Khmer Symbols
ne: खमेर प्रतीकहरू

en: Buginese
ne: बुगिनेस

en: Balinese
ne: बालिनेसे

en: Phonetic Extensions
ne: ध्वनि सम्बन्धि विस्तार

en: Phonetic Extensions Supplement
ne: ध्वनि सम्बन्धि विस्तार परिशिष्ट

en: Combining Diacritical Marks Supplement
ne: डायक्रिटिकल चिन्हहरू परिशिष्ट संयोजन गर्दै

en: Latin Extended Additional
ne: विस्तारित थप ल्याटिन

en: Greek Extended
ne: विस्तारित ग्रिक्क

en: General Punctuation
ne: साधारण विराम चिन्ह

en: Superscripts and Subscripts
ne: सुपरस्क्रिप्ट र सबस्क्रिप्ट

en: Currency Symbols
ne: मुद्रा प्रतीक

en: Combining Diacritical Marks for Symbols
ne: प्रतीकहरूका निम्ति भिन्न चिन्हहरू संयोजन गर्दै

en: Number Forms
ne: फारामको सङ्ख्या

en: Arrows
ne: बाँण

en: Mathematical Operators
ne: गणितिय सञ्चालक

en: Miscellaneous Technical
ne: विविध प्राविधिक

en: Control Pictures
ne: नियन्त्रण चित्र

en: Optical Character Recognition
ne: अप्टिकल क्यारेक्टर पहिचान

en: Enclosed Alphanumerics
ne: संलग्न अल्फान्युमेरिक

en: Box Drawing
ne: बाकस रेखाचित्र

en: Block Elements
ne: खण्ड तत्व

en: Geometric Shapes
ne: ज्यामितिय आकार

en: Miscellaneous Symbols
ne: विविध प्रतीक

en: Dingbats
ne: डिङ्गब्याट

en: Miscellaneous Mathematical Symbols-A
ne: विविध गणितिय प्रतीकहरू-A

en: Supplemental Arrows-A
ne: सप्लिमेन्टल बाँणहरू-A

en: Braille Patterns
ne: अन्धलिपि बाँन्की

en: Supplemental Arrows-B
ne: सप्लिमेन्टल बाँणहरू-B

en: Miscellaneous Mathematical Symbols-B
ne: विविध गणितिय प्रतीकहरू-B

en: Supplemental Mathematical Operators
ne: सप्लिमेन्टल गणितिय सञ्लालकहरू

en: Miscellaneous Symbols and Arrows
ne: विविध प्रतीक र बाँण

en: Glagolitic
ne: ग्लागोलटिक

en: Latin Extended-C
ne: ल्याटिन विस्तारित-C

en: Coptic
ne: कपटिक

en: Georgian Supplement
ne: जर्जियाली परिशिष्ट

en: Tifinagh
ne: टिफीनाग

en: Ethiopic Extended
ne: विस्तारित इथियोपिक

en: Supplemental Punctuation
ne: सप्लिमेन्टल विराम चिन्ह

en: CJK Radicals Supplement
ne: CJK मौलिक परिशिष्ट

en: Kangxi Radicals
ne: मौलिक कान्ङ्सी

en: Ideographic Description Characters
ne: सङ्केताक्षरिक वर्णन क्यारेक्टरहरू

en: CJK Symbols and Punctuation
ne: CJK प्रतीकहरू र विराम चिन्ह

en: Hiragana
ne: हिरागाना

en: Katakana
ne: काताकाना

en: Bopomofo
ne: बोपोमोफो

en: Hangul Compatibility Jamo
ne: ह्याङ्गुल मिल्दोजुल्दो जामो

en: Kanbun
ne: कानबुन

en: Bopomofo Extended
ne: बोपोमोफो विस्तारित

en: CJK Strokes
ne: CJK स्ट्रोक

en: Katakana Phonetic Extensions
ne: काताकाना ध्वनि सम्बन्धि विस्तार

en: Enclosed CJK Letters and Months
ne: संलग्न CJK अक्षर र महिना

en: CJK Compatibility
ne: CJK मिल्दोपना

en: CJK Unified Ideographs Extension A
ne: CJK एकीकृत सङ्केताक्षरहरूको विस्तार A

en: Yijing Hexagram Symbols
ne: यिजिंङ षष्टग्राम प्रतीकहरू

en: CJK Unified Ideographs
ne: CJK एकीकृत सङ्केताक्षर

en: Yi Syllables
ne: Yi शब्दांशहरू

en: Yi Radicals
ne: Yi मौलिक्ता

en: Modifier Tone Letters
ne: परिमार्जक टोन अक्षर

en: Latin Extended-D
ne: ल्याटिन विस्तारित-D

en: Syloti Nagri
ne: साइलोटी नागरी

en: Phags-pa
ne: फ्याग्स-पा

en: Hangul Syllables
ne: ह्याङ्गुल शब्दांशहरू

en: High Surrogates
ne: उच्च प्रतिनिधि

en: High Private Use Surrogates
ne: उच्च निजी प्रतिनिधि प्रयोग

en: Low Surrogates
ne: कम प्रतिनिधि

en: Private Use Area
ne: निजी क्षेत्र प्रयोग

en: CJK Compatibility Ideographs
ne: CJK मिल्दोजुल्दो सङ्केताक्षरहरू

en: Alphabetic Presentation Forms
ne: वर्णानुक्रम सम्बन्धि प्रस्तुतिकरण फारमहरू

en: Arabic Presentation Forms-A
ne: अरबी प्रस्तुतिकरण फारामहरू-A

en: Variation Selectors
ne: अन्तर छनौटकर्ता

en: Vertical Forms
ne: ठाडो फाराम

en: Combining Half Marks
ne: आधा चिन्हहरू संयोजन गर्दै

en: CJK Compatibility Forms
ne: CJK मिल्दोजुल्दो फाराम

en: Small Form Variants
ne: सानो फारामको अन्य रूप

en: Arabic Presentation Forms-B
ne: अरबी प्रस्तुतिकरण फाराम-B

en: Specials
ne: विशेष

en: Linear B Syllabary
ne: रेखात्मक बी वर्णमाला

en: Linear B Ideograms
ne: रेखात्मक बी सङ्केताक्षरहरू

en: Aegean Numbers
ne: एइजियन सङ्ख्या

en: Ancient Greek Numbers
ne: प्राचिन ग्रिक सङ्ख्या

en: Old Italic
ne: पुरानो छड्के

en: Gothic
ne: गोथिक

en: Ugaritic
ne: युगारिटिक

en: Old Persian
ne: प्राचिन पर्सियाली

en: Deseret
ne: डेसेरेट

en: Shavian
ne: शाभियन

en: Osmanya
ne: ओसमान्या

en: Cypriot Syllabary
ne: साइरिवट वर्णमाला

en: Phoenician
ne: फोनिसियन

en: Kharoshthi
ne: खारोशथी

en: Cuneiform
ne: क्युनिफर्म

en: Cuneiform Numbers and Punctuation
ne: क्युनिफर्म सङ्ख्या र विराम चिन्ह

en: Byzantine Musical Symbols
ne: बैजनटाइन साङ्गीतिक प्रतीकहरू

en: Musical Symbols
ne: साङ्गीतिक प्रतीकहरू

en: Ancient Greek Musical Notation
ne: प्राचिन ग्रिक साङ्गितिक नोटेसन

en: Tai Xuan Jing Symbols
ne: ताइ ज्युआन जिङ प्रतीकहरू

en: Counting Rod Numerals
ne: रड सङ्ख्याहरू गणना गर्दै

en: Mathematical Alphanumeric Symbols
ne: गणितिय आक्षेरीक प्रतीकहरू

en: CJK Unified Ideographs Extension B
ne: CJK एकीकृत सङ्केताक्षरहरूको विस्तार B

en: CJK Compatibility Ideographs Supplement
ne: CJK मिल्दोपना सङ्केताक्षरहरूको परिशिष्ट

en: Tags
ne: ट्याग

en: Variation Selectors Supplement
ne: अन्तर छनौटकर्ता परिशिष्ट

en: Supplementary Private Use Area-A
ne: सप्लिमेन्ट्ररी निजी प्रयोग क्षेत्र-A

en: Supplementary Private Use Area-B
ne: सप्लिमेन्ट्ररी निजी प्रयोग क्षेत्र-B

en: Braille
ne: अन्धलिपि

en: Canadian Aboriginal
ne: प्राचीन क्यानाडियन

en: Common
ne: साझा

en: Cypriot
ne: साइरिवट

en: Greek
ne: ग्रीक

en: Han
ne: ह्यान

en: Hangul
ne: हाङ्गुल

en: Inherited
ne: बपौती

en: Latin
ne: ल्याटिन

en: Linear B
ne: रेखात्मक B

en: Nko
ne: एनको

en: Phags Pa
ne: फाग्स पा
