kcmstyle - en to nds translation catalogue (6 entries)

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
nds: Bi't Laden vun den Instellendialoog vun dissen Stil geev dat en Fehler.

en: Configure %1
nds: %1 instellen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
nds: Dialoogsiet 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
nds: Krüüzfeld

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
nds: Radioknoop

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
nds: Dialoogsiet 2
