kcmfonts - en to nds translation catalogue (7 entries)

[ctx: no subpixel rendering]
en: None
nds: Keen

en: Vertical RGB
nds: Pielrecht RGB

en: Vertical BGR
nds: Pielrecht BGR

[ctx: medium hinting]
en: Medium
nds: Middel

[ctx: no hinting]
en: None
nds: Keen

[ctx: slight hinting]
en: Slight
nds: Siet

[ctx: full hinting]
en: Full
nds: Vull
