kcmfonts - en to nb translation catalogue (8 entries)

[ctx: no subpixel rendering]
en: None
nb: Ingen

en: Vertical RGB
nb: Loddrett RGB

en: Vertical BGR
nb: Loddrett BGR

[ctx: medium hinting]
en: Medium
nb: Middels

[ctx: no hinting]
en: None
nb: Ingen

[ctx: slight hinting]
en: Slight
nb: Litt

[ctx: full hinting]
en: Full
nb: Helt

en: Window title:
nb: Vindustittel:
